Som tu novy

rady o grafike, kniploch, pedáloch, inštaláciach, misiotvorbách, ....
Užívateľov profilový obrázok
313_Husita
Vojín
Dátum registrácie: Št, 10. Sep 2009, 13:14

Re: Som tu novy

Príspevok od užívateľa 313_Husita » Pi, 11. Sep 2009, 14:07

Nazdar letu zdar!
Tak jsem včera zkoušel váš server. Tedy se připojit. A nic. Nešlo to. Zkoušeli to i jiní z naší 313ky a to samé, nezadařilo se.

Je tomu rok, co jsem četl od Jiřího Sehnala a Jiřího Rajlicha knížku STÍHACÍ PILOT. Je to o našem stíhacím pilotovi, se jménem Leopold Šrom.Tuším, že František Fajtl v roce 1944 zorganizoval nábor pilotů, na pomoc SNP. Je to super napsané. Umím si představit natočený film.

Proč to píši. Umím si živě představit, jak napadneme letisko Piešťany, obsazené nácky. Jen doufám, že se nám podaří, na váš server se Slovenskou mapou dostat :f: .

Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Pi, 11. Sep 2009, 15:10

Ahoj Husita :-)
Piestany sme uz vycistili a nie raz :)
Co sa tyka servra tak bezi akrat teraz su nejake problemy. Na mocny hardy to vyriesi a budeme tam zase lietat.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 11. Sep 2009, 16:53

viem si predtaviť nejaké spoločné muehehe s 313-tkou :D
predpokladám že vaša vozová hradba je dostatočne pevná, cepy kvalitne okovné,.... :wink:
ano

Daze
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 29. Okt 2008, 22:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daze » Pi, 11. Sep 2009, 17:11

ahoj Husita..my sme sa už spolu stretli na servri 57 OTU...So serverom máme ešte trochu problémy,sme radi,že ste nás kontaktovali,budem vás informovat na vašom fore ako sa vyvýja situácia :)
Medzi múdrostou a zbabelostou je tenká hranica ,,Manfred Von Richtofen,,

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Pi, 11. Sep 2009, 17:53

ano páni cudujem sa ze Piestany po tolkych nasich naletoch este na tej mape vobec existuju. :mrgreen: :lol: :lol:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

313_Husita
Vojín
Dátum registrácie: Št, 10. Sep 2009, 13:14

Príspevok od užívateľa 313_Husita » Ne, 13. Sep 2009, 18:06

Hvosco napísal:viem si predtaviť nejaké spoločné muehehe s 313-tkou :D
predpokladám že vaša vozová hradba je dostatočne pevná, cepy kvalitne okovné,.... :wink:
Konečně jsem se dostal k počálu. Byl jsem o víkendu v p....
Vozovou hradbu a jiné středověké husické výborné zbraně už nemáme, ale máme spity, tempíky, P čtyřycítky, Lavočky, Jaky a jiné éra. A ty těm hákovým křižákům uměj pěkně rozčesat ty jejich mezky, fuck- vlčáky a jiné sračkoletadla. Ikdyž, jsou to super mašinky, které mě osobně párkráté dali přes držku :? .
Ale včil vážně: jasnačka, myslím, že pokud bude váš server v óklendu, 313ka jde do toho! :r:

kestrel
Vojín
Dátum registrácie: Ne, 28. Jún 2009, 13:38
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa kestrel » Št, 03. Dec 2009, 20:03

tak a som tu zase verim ze uz pravidelne a natrvalo
preco nemam rad slnko v ociach ?

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Št, 03. Dec 2009, 20:23

No vitaj. Už som sa zlakol, že sme ťa znechutili :shock: :mrgreen:
Máme už vlastný server - tuhla čítaj viewforum.php?f=35" onclick="window.open(this.href);return false;, a dúfam, že ťa tam čoskoro uvidíme
ano

nonder
Vojín
Dátum registrácie: Ut, 04. Jan 2011, 18:28

Príspevok od užívateľa nonder » St, 05. Jan 2011, 19:39

Tak, dnes bola moja registrácia potvrdená. Zdravím Vás Dubáci :lol: (snad sa nikto neurazí). Takže všeobecne info o mne. Lietam celkom pravidelne. Offline aj niekoho zostrelím. Online sa mi to podarilo len raz ( a to proti stuke :oops: ). Zatiaľ som bol asi 5x na serveri UK Dedicated. No je tam na môj starý komp moc hráčov. Tak sa tomu ani nedivím, že som skoro nikoho nezostrelil (nehovorím, že ak by som mal fps 200 tak by som niekoho zostrelil :D ). Členom letky by som chcel byť. Lietam na EVO FF. A za týždeň budem mať hotové aj pedále. Vzlietnuť a pristávať viem :lol: . Lietať tiež niečo viem. Nepoznám síce všetky lietadlá naspäť a preto si pri online výbere beriem na dogfight to ktoré ma zbrane len štandart, čo najnovší rok, pekné meno :lol: , a používa ho dosť hráčov na serveri. TS mám nainštalovaný (pre istotu). Bol by som veľmi rád ak by niekto vo svojom voľnom čase so mnou zalietal 1v1 poprípade trochu viac. A potom vždy zhodnotil moje chyby. Vek vás možno trochu prekvapí, keďže som určite mladší ako vy. Snad postačí to, že občiansky nejak dlho nemám (a nehovorím tu o rozmedzí niekoľkých rokov)

Ivco
Divízny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » St, 05. Jan 2011, 19:58

Vitaj u nas na fóre.
sme radi ze si si vybral prave nas na start do tvojej online kerieri. :wink:
dnes mam este nočnú, no zajtra mozem dat polet okolo 20:00 na nasom servri ak pobeží. tiež lietam radsej tam kde je menej pilotov tak do 15 je idealne a da sa udrzat prehlad.
ked snami co to polietas a zistis ze je to to co si hladal tak samozrejme v nasej letke budes vitaný.
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » St, 05. Jan 2011, 20:08

no ahoj. konecne si tu.
sleduj forum, citaj jak besny, dozvieš sa čo kde ako kedy s kým. neboj sa pýtať na hocičo. Ak sa dačo hanbíš spýtať verejne, použi pm. pristup na TS ti pošlem.
Na vek z vysoka prď. ten je vedlajší. Treba nam aj mladu krv. treba vyvazit vplyv starych kvasov :mrgreen:
ano

nonder
Vojín
Dátum registrácie: Ut, 04. Jan 2011, 18:28

Príspevok od užívateľa nonder » St, 05. Jan 2011, 20:14

Ok, dik za informácie. Zajtra by som aj mohol :wink: . Fórum už čítam v plnom prúde :twisted: . Neviem čo by som mal ešte napísať, zatiaľ nemám žiadne otázky. (Snaď okrem jednej, ale na tú odpoveď ani nepotrebujem : Sakra jak sa všetci naučili tak dobre strielať :mrgreen: )

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » St, 05. Jan 2011, 20:19

nonder napísal:...Sakra jak sa všetci naučili tak dobre strielať :mrgreen:
by som si nebol taký istý s tým dobrým strielaním :mrgreen: urcite nie u vsetkých.
Inac uz Lenin ti na to odpovedal: učiť sa, učiť sa,učiť sa :wink: to príde časom
ano

Daze
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 29. Okt 2008, 22:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daze » St, 05. Jan 2011, 22:41

Strielat sa naučíš.Musíš mat trpezlivost,odhad kedy strielat,najlepšie stlačit spúšt,predsadovat pred,či pod a mat nastavenú správnu konvergenciu.Každá mašinka inak striela,tá čo má laufy v trupe ako Bf 109,La 5,Jaky či iné strielajú presnejšie ako tie čo majú kulomety v krídlach,Hurricane,Spitfire,Warhark či iná americká verbež :P tam na dialku len sprejuješ.Konvergencia je dôležitá :) Všetko sa naučíš v súbojoch.
Medzi múdrostou a zbabelostou je tenká hranica ,,Manfred Von Richtofen,,

Ivco
Divízny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Št, 06. Jan 2011, 07:36

večer dojdi. ukazem ti ze konvergencia nieje dvolezita.
prezradim ti co je klucom k uspechu. ale iba na teesku.
ak ma vecer sundas tri krat po sebe stanes sa clenom letky hned. :mrgreen:
zatial to este nedokazal nikto...... lebo som odstartoval iba dva krat. :lol: :lol: :lol:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný