Potrebujem poradiť s hudobnými súbormi

rady o grafike, kniploch, pedáloch, inštaláciach, misiotvorbách, ....
Petike
Vojín
Dátum registrácie: Pi, 14. Aug 2009, 14:46

Potrebujem poradiť s hudobnými súbormi

Príspevok od užívateľa Petike » Ne, 15. Nov 2009, 13:57

Ahojte, som tu nový a potreboval by som menšiu technickú radu.

Vlastním IL-2 1946 a chcel by som zmeniť väčšinu hudobných skladieb hrajúcich v menu a počas hry. Zálohovať pôvodné skladby a nahradiť ich národnými hymnami (alebo čímkoľvek) prekonvertovanými z mp3 do waw formátu je samozrejme ľahké ako facka. Takisto hodiť nové skladby pre "letovú" hudbu do príslušných priečinkov.

Môj problém však začína po umiestnení mojich vlastných skladieb. Z mnohých sa odohraje len niekoľko sekúnd alebo maximálne pol minúty a potom sa seknú a začnú hrať odznova. Deje sa to u skladieb tak v menu ako aj počas hry.

Čo myslíte, kde robím chybu ?
Je nejaké veľkostné obmedzenie na súbor skladby ?
Potrebujem niekde v hre prepísať nejaký config súbor alebo niečo ?

Ak by ste boli na zvedaví na formáty, ktoré používam pre nové skladby - používam štandardný Mp3 formát (MPEG-1 Layer 3) a štadardný Waw, nič extravagatné.

Nevedel by mi niekto poradiť ? Skúsil som už všetko a som fakt na vážkach. Vopred vďaka.

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: Potrebujem poradiť s hudobnými súbormi

Príspevok od užívateľa Ivco » Po, 16. Nov 2009, 16:17

tak ja ti neporadim.
neviem ci to niekto z nasich uz skusal ale urcite niekto bude vediet o čom hovoris.
ja osobne mam vypnute vsetky hudby aj v menu aj vsade.
ja potrebujem pocut iba rev motorov a strelbu zbraní ked som na tvojej šestke. :twisted: :twisted: :twisted: :nj:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Petike
Vojín
Dátum registrácie: Pi, 14. Aug 2009, 14:46

Príspevok od užívateľa Petike » Ut, 17. Nov 2009, 11:30

Ivco napísal:ja osobne mam vypnute vsetky hudby aj v menu aj vsade. ja potrebujem pocut iba rev motorov a strelbu zbraní ked som na tvojej šestke. :twisted: :twisted: :twisted: :nj:
Hehe. :)

No fajn, tak počkám a uvidím, či toto vlákno ešte chvíľu vydrží alebo sa naňho zabudne. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Ut, 17. Nov 2009, 12:36

Já osobně mám taky veškerou hudbu vypnutou a tipl bych si, že to tak bude mít hodně lidí, jestli né většina. Maximálně 99%, ale určitě ne víc než všichni :wink:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný