I need help

rady o grafike, kniploch, pedáloch, inštaláciach, misiotvorbách, ....
Užívateľov profilový obrázok
sr-warrior
Desiatnik
Dátum registrácie: Po, 04. Jan 2010, 20:27
Kontaktovať užívateľa:

I need help

Príspevok od užívateľa sr-warrior » Po, 04. Jan 2010, 20:44

Zdar už dlhšie sledujem vašu stránku, našiel som tu u vás veľa všeliakých módov a vylepšení do IL ale popravde som z nich už jeleň. Niekde pri patchy 4.08m som sa stratil. Mam nainštalovanu holú hru + patch 4.08m. Ale našiel som tu u vás aj full 4.09 klikol som na odkaz ale ta stranka je cela rusky alebo ako a nejak jej nerozumiem je tam nejak vela veci na stiahnutie pls poraďte mi. Dajte mi sem link na tu 4.09m alebo mi to prosim niekto vysvetlite čo a ako. A tiež by som chcel vedieť čo je to ten AA mod alebo ten ultra pack mods 1.8 .... PLS poradte :roll:

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: I need help

Príspevok od užívateľa Ivco » Po, 04. Jan 2010, 21:08

co je toto? I need help admin: to je po nebryndziarsky Potrebujem pomoc
nevies po slovensky? nepýtam sa na pravopis, lebo ten neviem ani ja ale pytam sa na reč.

to ti nestacia tieto dve temy?
viewtopic.php?f=31&t=335
viewtopic.php?f=31&t=394
musel si zakladat novu?

urcite ti niekto poradi ale ja to nebudem. admin: on strašne rád píše :mrgreen:
nie preto ze si zalozil novu temu zbytocne a z nejakym cudnym mongolskym nazvom, ale za to ze mne vsetko instaluje moj osobny hardverovosoftverový tým. v preklade súčiastkovoprogramový.

kluci co myslite vyplasil som ho dost?
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Po, 04. Jan 2010, 21:12

Ivan, kuš. Si nemiestny. Dostaneš ban :t: Okolo Ila je taký bordel, že si to zasluži malý sumár,
Vitaj u nás a jeho si nevšímaj. Je to miestny pomätenec a zakladateľ letky :mrgreen: :wink:
Patch 4.0.9 sa dá komfortne stiahnuť aj tu http://www.alan-grey-page.cz/download/ . je to ten "Patch 4.09m international "
Stiahneš si to a nainštaluješ na verziu 4.0.8m (pozor, nie 4.0.7!!!) Inštalácia je jednoduchá, bo je to len jeden exe súbor. Odporučam stiahnuť aj "Skins 4.0.9m". Zmení ti to defaultné skiny za ovela lepšie.

No a AAA, UP,.... su tzv mod packy. Mody su neoficiálne doplnky do sturma. Nie su vydávané tvorcom hry, ale nadšencami ktorí poznaju kod hry a vedia tam doplnať lietadlá, mapy, efekty, ...... Celkom pekne to obohacuje hru, ale zároven v náša chaos, bo ich je niekoľko vetiev a nie všetko spolupracuje na 100% s originálom hry či inýi modpackmi. Tuhal prehlad tých naj:
1. AAA (all aircraft arcade) - vydávali Unified Installer, ale ten už je prežitý a prekonaný inými
2. HSFX -slušný balík modov. Vela našich ho používa. Aktuálna verzia je 4.1. Žial, maju tam zakomponovaný map mod, ktorý mení pri niektorých mapách výškový model, čo sa prejaví tak, že tí, ktorý ho maju ti možu zmiznuť pod zemou, alebo ich vidíš štartovať o 20m vyššie. Resp. Nepríjmné. verím že časom sa to odstráni
3. Ultrapack - tiež slušný počin, akurát že pri niektorých lietadlách je zmenený letový model :evil: plus tiež je tam ten map mod. Aktuálna verzia je 2.0. mal by byť kompatibilný s HSFX, čo znie pekne a mal by to byť zárodok unifikácie modov
4. SAS - mody skôr pre off-line lietanie - ak to používaš, možeš na servroch dymiť, čo ťa strašne znevýhodnuje
5. BPmodpack - môj "milášik" - je to subor nekonfliktných modov, vydaný letkou Blackpanthers, na bezproblémový plnohodnotný polet na ich servri. nemá žiadné nové lietadlá ani mapy, okrem tých ktoré su v hre ako AI. Tam su dorobene kokpity a preto sa daju lietať. su tam ešte pekné efekty.

Velkou nevýhodou modov je, že ak prídeš na server, kde su povolené nové lietadlá a ty ich nemáš nainštalované, tak ich nevidíš a ani ta nemožu zosteliť, hoc do teba prášia ako besní. To je tzv "UFO". Ale aj nato už existuju ochrany a ak nemáš balík modov, tak sa nepripojiš.

Náš server ide na čistej 4.0.9. V pláne je prechod na HSFX. K nám sa pripojíš so všetkým, bo zatial sa lietaju len zakladné lietadlá (+ltetatelné AI z čistej 4.0.9). To isté na BP. Ostatné neviem, treba skusiť. Mnohe servere idu na Ultrapack, HSFX,....

Radi ta uvidíme na našom :wink:
ano

sr-warrior
Desiatnik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sr-warrior » Po, 04. Jan 2010, 21:21

ďakujem za pomoc cením si ochotu a nikoho som tu nechcel uraziť svojou gramatikou to nikdy nebola moja silná stránka a ten anglický názov témy prepáč nevedel som že je to tu zakázané hlboko sa ospravedlňujem nabudúce sa polepším. No a prepáč že som založil ďalšiu tému. Sledujem tuto stránku už pár dní ale tiež som iba človek nestíham prečítať všetko aj keď by som rád no nieje toľko času. :oops: možno si raz s vami aj zalietam potom mi môžeš všetko spočítať :wink:

Ivco
Divízny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Po, 04. Jan 2010, 21:24

ale som mu dal co? :S:
ja sa ospravedlnujem ale to ma len tak napadlo a uz som len pisal a pisal.

tesim sa az si zalietame a dufam ze coskoro.
inak ja som Ivan a som v pohode. :wink: :f:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Po, 04. Jan 2010, 21:26

vidíš Ivan. raz začas tu ktosi príde a už ho plašíš.
Warrior, jeho si nevšímaj. Igor, ako to že ti zas ušiel. Bral už dnes svoju dávka P-40??? to ho zvykne ukludniť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ked budeš čokolvek potrebovať, smelo sa pýtaj. Radi poradíme, na servri pohostíme, zostrelíme. Časom hádam aj začleníme :wink:
ano

Icozv
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:16

Príspevok od užívateľa Icozv » Po, 04. Jan 2010, 21:27

no ved práve, takto sa ta zlakne a ked ho strenes na oblohe,
bude proti tebe,
a podla nicku sa k vám mohol pekne hodit
ty truhlík, buducnost Ivo budúcnosť :twisted:
Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem

Ivco
Divízny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Po, 04. Jan 2010, 21:28

ale heš.
myslite si ze je zdreva? alebo z cukru?
sakra sak je to nejaky pilot nie?
ako my tvrdy chlap.
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Icozv
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:16

Príspevok od užívateľa Icozv » Po, 04. Jan 2010, 21:29

dnes dostal len dávku Damiana ale asi sme boli krátko na návšteve
Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem

sr-warrior
Desiatnik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sr-warrior » Po, 04. Jan 2010, 21:42

hm lietať v letke to by ma bavilo dakedy som lietal dogfighty na hyperlobby ale to už je dávno.. problem je v tom že mam momentalne na notebooku slabý net a tam kde mam zas net dobrý tam mam slabý PC ak chápete takže spoločné lietanie asi tak skoro nebude skôr budem sledovať čo sa tu deje a naháňať sa z AI lietadlami v kampani. A ja som Tomáš teší ma tých otázok ešte bude :D

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Po, 04. Jan 2010, 21:49

počkaj, počkaj. Tomáš som tu ja!!!! :J: :mrgreen: :mrgreen: No, ale môžeš aj ty :wink:

konečne dakto s normálnym poctivým menom. Ivanov a iných darebákov tu je habadej :twisted:
ano

Daze
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 29. Okt 2008, 22:07
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daze » Po, 04. Jan 2010, 22:05

aha ho! to si ty chalanisko z Youtube??poznám,už si ma kontaktoval
Medzi múdrostou a zbabelostou je tenká hranica ,,Manfred Von Richtofen,,

Ivco
Divízny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Po, 04. Jan 2010, 23:28

a mna preco nie??? :J:
mna maju kontaktovat vsetci ako prveho. :evil: :cry: :cry: :cry:
aj ja som na joutube.
sak on sa tam vola ako nejaky stracenyneviemkde a mna s normalnou prezyvkou nekontaktovali. :b:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

sr-warrior
Desiatnik
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sr-warrior » Ut, 05. Jan 2010, 14:25

hh jeho som kontaktoval pretože ma uputalo to video Battle of britain tak som mu pisal on mi dal odkaz na tuto stranku :D

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Ut, 05. Jan 2010, 14:25

no ako, podarilo sa stiahnuť a nainštalovať?
ano

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný