4.10 patch -sturmovik doesn´t start

rady o grafike, kniploch, pedáloch, inštaláciach, misiotvorbách, ....
Užívateľov profilový obrázok
Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Re: 4.10 patch -sturmovik doesn´t start

Príspevok od užívateľa Hvosco » Ut, 28. Dec 2010, 19:43

Walter Nowotny napísal:...mne sa ultrapack paci, uz len pre tie zvuky daimlerov a merlinov :) ale vsetko v nom mi posunulo IL-2ku zase blizsie k realu (kamenujte ma) ... :r:
Pozor, ja netvrdim, ze UP nemam rad. Naopak, je tam kopa dobreho a sam ho lietam. Ja len tvrdim, ze UP treba lietat na prislusnych servroch atd. Ale to je len moj nazor a nikomu ho nevnucujem ani neodsudzujem tych co tak necinia. To je kazdeho osobna vec.
P.s. pri kukulovi mi to vadi
ano

Noro Blitz
Vojín
Dátum registrácie: Pi, 24. Sep 2010, 12:18

Príspevok od užívateľa Noro Blitz » Št, 23. Jún 2011, 09:19

Zdravym pajloti! :r:

Potreboval by som vediet ze ked mam cisty patch 4.10 a stahnem UP 3.0 pojde mi to alebo nie? Pripadne sa vas chcem opytat kde mozem stahnut ine vami doporucene vylepsenia... :lol:

Vopred dakujem
„Človek nikdy nesmie myslieť na to, že každého, koho zostrelia, oplakáva matka.“

Ernest Udet...ohľadom bojov nad Britániou

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št, 23. Jún 2011, 19:16

Noro Blitz napísal:Zdravym pajloti! :r:

Potreboval by som vediet ze ked mam cisty patch 4.10 a stahnem UP 3.0 pojde mi to alebo nie?
No bratu, na totok Ti asi nikto nak extra odpovedat nebude. To misis skusit sam. Kazdy kto sa raz pustil do instalacie modov si uz medzitym instalaciu ila storazy pokazil, takze jeden pokazeny il navyse nas nebere :mrgreen:

Ak chces instalovat UP 3.0, najprv si patchni ila na verziu 4.101 Az potom tam hod UP. Inak UP ma este jeden patch, ktory sa vola UP 3.0 RC2 Patch-HotFix (ten sa instaluje na povodny UP 3.0 RC).

Patch tu:
http://ultrapack.il2war.com/index.php/topic,1052.0.html

Dalsi balik modov co sa pouziva je BP SM a od UP sa lisi tym, ze do hry nepridava ziadne nove lietadla, nesaha na FM lietadiel, neupravuje ucinnost zbrani a pod. Prosto je to kompilacia modov ktore dovolia lietat povodne AI masiny zo sturma, su tam vylepsene efekty a ine uzitocne ficuriny. S BP SM sa lieta zvycajne na serverovi Black Panthers (preto BP) a tento balik modov je prave na polety na tomto serverovi.

BP SM tu:
viewtopic.php?f=17&t=585

Co sa tyka samotnych vylepseni, boli doby kedy sme mali vseliake hovadinky ako hentake efekty, a katapult a take trasirky a onake zvuky a kazdy z toho mal taky gulas ze lietanie sa stalo nazvime to bahnom bo to viac nefungovalo ako fungovalo. A tak sme sa, ako sa mi vidi, skor uchylili k balikom modov ako BP SM ci UP ci HSFX a zvycajne do toho uz nic nepridavame. Ze nekecam vidiet aj z diskusii o modoch tu ci na nasom fore Letky 13, kde vidno ze aj ked naky novy mod vyjnde, skor su ludia k nemu skepticki.

Robo.
Major
Dátum registrácie: Po, 10. Nov 2008, 13:12

Príspevok od užívateľa Robo. » Št, 23. Jún 2011, 19:30

Ano ako pise Kukulo!

V UP3 mozes prepinat medzi vsetkymi verziami (cista, UP3, SAS alebo hocaka MODS) takze ti v podstate postaci jedna instalacia.
38

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Pi, 24. Jún 2011, 13:35

Igor to na toto si sa ma pytal ci to uz mam stiahnuté?
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Icozv
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:16

Príspevok od užívateľa Icozv » Ut, 28. Jún 2011, 05:32

áno
Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Ut, 28. Jún 2011, 18:00

ok tak to niekedy nahodíme.
vopred dakujem :D
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný