Hyperloby-iné servre

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Dano10
Brigádny generál
Dátum registrácie: Po, 22. Nov 2010, 13:21

Re: Hyperloby-iné servre

Príspevok od užívateľa Dano10 » Št, 13. Jún 2019, 10:46

Ja som ostatné simulátory zakonzervoval a nič iné okrem staručkého Ila nelietam ani nehrám, takže tie cca dve hodinky raz za týždeň alebo dva sa mi celkom darí zvládnuť.
TriDuby_Luky
-------------------------
Aj ked blúdzíme , stracení zme neni

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Pi, 27. Sep 2019, 07:18

Tak som rozchodil BoS a včera som sa prvý krát pripojil k nejakému online serveru. Lieta sa plná realita a má to také trochu iné fičurinky oproti staručkému ilovi. Dosť je už to, že ničomu nerozumiem čo tam píšu , presto všetko som sa nejako dokázal narodiť v lietadle na letisku. Na druhý pokus aj odštartovať. V prvom pokuse sa mi nepodarilo nabrať dostatočnú rýchlosť a na konci dráhy som to ledva ubrzdil. Tak som si vybral iné lietadlo , menej náročné na "endžín manažment" a konečne som bol vo vzduchu. Po 16 sekundách som to zakufroval a snažil som sa nájsť letisko čo sa mi nepodarilo. V tom sa v diaľke objavila bodečka a už s 1000 m vedela že ja som enemák a začala po mne páliť. Vyhol som sa prvému útoku a použijúc Hanzovu taktiku čelne som na neho zaútočil a........zrazu mi s pod zadku zmizlo lietadlo a ocitol som sa vo vzduchu bez padáku. Najprv som myslel že ma hanebne zradilo vypadnutie internetu, alebo ma v čelnáku premenil na teplo a svetlo čo bolo málo pravdepodobné lebo ešte sme čelnák poriadne nedotočili a potom som zistil, že to ti takto ukradnú lietadlo spod zadku na konci mapy. Načítavala sa nová mapa. Úspešne som odštartoval a v 16 sekunde to znova nemenej úspešne zakufroval. Po nejakých 10 min som sa ako tak zorientoval ked v slúchadlách /v chate/ nahlásili útok enemákov na nejaké naše mestečko. Podarilo sa mi tam doraziť podľa trasírok. Bolo tam asik 30 kontaktov a pripadal som si ako ked som prvý krát letel online v staručkom ilovy. Všetci vedeli že ja som enemák len ja som nerozoznal ani streľbu lietadla od streľby pozemákov, nie to ešte lietadlo priateľ- nepriateľ. Podarilo sa mi v tej skrumáži identifikovať jedného nášho a krúžil som nad tou skrumážou, až kým na neho nezaútočili. Nezaváhal som ani sekundu . Pustil som sa mu čistiť šestku /samozrejme neskoro/ tak som sa rozhodol ho pomstiť. Ibaže ten predo mnou začal vyblikovávať čo ma mierne zneistilo a prvý útok som radšej nedokonči. Ked som sa na 100 % uistil že to je enemák úž nemal šancu. Dal som ho po Ivko-vsky. Ukrútil som ho bez výstrelu. Ked sa rozsekal o zem tak som sa chcel odpútať, ale to už som ťahal za sebou asi všetkých enemákov na mape. Za chvíločku som použil známe klávesnice z ila "ctrl-E" a opustil som horiace lietadlo. V dalšom lete po zakufrovaní v 16 sekunde som sa už len oboznamoval z mapou narazil som na zopár kontaktov ale kedže na mna neútočili asi som bol ich. Potom som si ja pomýlil P40 z befkom našťastie som nestrielal, veď aj tak nemal kam utiecť a úspešne som zvládol aj nájdenie letiska a pristátie na ňom.
Tak skončil môj prvý let on line v BoS-ke.
Tož tak...
TriDuby_Luky

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Ne, 06. Okt 2019, 09:21

Moja bilancia v BoS je zatial vyrovnaná. 5x zostrelený a 5 zostrelov cca v 7 bojových letoch. Fčeraj som konečne od velenia dostal povolenie sadnút aj do bitevníka.
Dva polety v Il2-ke. Prvý bez zadného strelca dopadol katastroficky. Pri útoku na delostreleckú batériu ma rozobrala Fokra. Po zmene mapy bol v ponuke Il so zadným strelcom a ciele nemecké lode. Nezaváhal som ani sekundu. Okamžite som odštartoval aj z dvomi 250 kg bombami a nabral kurz lode. Il letel celkom stabilne len bol akýsi spomalený. Nevedel som z neho vyžmýchať viacej ako 300 km/hod. Kým som dorazil k lodiam už bolo pri nich celkom čulo. Načítal som asik 10 kontaktov. Nič som nedbal. Zavrel som oči, šak ked ich nevidím ja možno neuvidia ni oni mňa a spustil som sa na jednu z lodí presvedčený, že som nemohol minúť napriek zavretým očiam . Po odhode som sa prilepil na hladinu a vykopávaním smerovky som sa snažil troška sťažiť protilietadlovej paľbe mierenie. Letel som tak nizúčko , že ma napadlo keby že mám vysunutý podvozok zaprem o hladinu :idea: Paľba o chvíľu stíchla a ja som sa bez ujmy vrátil na naše letisko. Vykonal som všetky potrebné úkony pred pristátím, ale na počudovanie som sadol na brucho /asik ma predsaj len ničo trochu z tých trasírok brnklo/. Veliteľ ma privítal v rozporuplnej nálade. Na leteckých snímkach mi ukázal že moje bomby minuli loď o 6 cm a výbuchy ju len poškodili ale nezničili. Trsírky čo lietali okolo nás neboli od protilietadlovej batérie ale od Fw 190 ktorý na nás zaútočil ale ho dekrídloval môj zadný strelec /som rád že nám dodali Ili aj s pozíciou zadného strelca a že mi pridelili práve Ivánušku a vyžiadam si ho aj nabudúce/ a na záver ma len na základe vcelku úspešnej misii nepreradil k pozemákom. Celý let som absolvoval z vytiahnutím podvozkom, preto to pristátie na bruchu :roll:
TriDuby_Luky

Užívateľov profilový obrázok
veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Ne, 06. Okt 2019, 18:11

:f: :S: Ty jsi jak ten chlap co vykládal, že seděl na hajzlu, najednou se zhaslo, někdo vešel dovnitř, pochcal ho, načež se dveře zavřely a zase se rožlo. :V:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný