Spolecné akce

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Užívateľov profilový obrázok
veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Re: Spolecné akce

Príspevok od užívateľa veikso » St, 15. Apr 2015, 09:10

OK, když to Kukulo na debriefingu zatajil, tak to napíšu já.
Po technických problémech na začátku akce jsem se musel odhlásit, respektive navrdo restartovat počítač. Než jsem se stihl vrátit, všichni byli pryč, tak jsem sedl do té Džudyny, nebo jak tomu znalejší říkali, a vydal jsem se na sólo misi. Slyšel jsem něco o nepřátelských stíhačích ve větších výškách, tak jsem to přitiskl k hladině a pod radarovým stínem jsem tušeným (kecám, na předletové přípravě dobře vyzkoušeným) kursem švihal k místu mého osudového setkání. Orli zatím potopili jednu radarovou loď. Druhou jsem po nějaké době potkal na levoboku, tak jsem se jí raději obloukem vyhnul, aby mě neprozradil flak, a doufal, že následná oprava kursu bude správně. Neměl jsem dobře naštudovaný výškoměr, tak jsem si nebyl jistý, jestli nejsem výš než 70 m. Na druhou stranu jsem nechtěl, aby za mnou byla vidět na vodě brázda, která by mě prozradila stíhačům. Proto jsem při letu furt levitoval nahoru-dolů, při pohledu ze střelce dozadu jsem se bál že narazím na hladinu, nervózní z možnosti že celý svaz minu, z toho, že jsem sám a jich je zdrcující převaha, že je to moje první "specka", furt jsem hlídal teplotu oleje... Najednou jsem měl pocit, že jsem něco zahlédl. A to už začaly kolem mě vyrůstat gejzíry vody a bylo mi jasné, že jsem správně. Trochu víc vpravo se ukázal stín torpédoborce a ještě dál se pak objevila zlověstná silueta letadlovky. Otevírám pumovnici, vrazil jsem tam plný plyn, WEBko, zavřel chladič a řítím se přímo na ni. Srdce mi buší, teď mě nesmí dostat, teď už ne! Tři vteřiny před nárazem odhazuju bombu a je to tam! Z kvetoucí sakury odpadl jeden okvětní lístek. Císař by byl na mě pyšný. Nervozita ze mě spadla a já si uvědomil, že pro odhoz tří dvěstěpadesátek je třeba odhazovat 2x. Sakra! Taková fušeřina! No, ale ten pocit, že jsem byl první kamikadze (aspoň jsem si to myslel - a eventlog zdá se taky) kterému se podařilo zasáhnout letadlovku byl k nezaplacení :jee:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Príspevok od užívateľa Kukulo » St, 15. Apr 2015, 14:30

Nenapisal by som to lepsie veikso! A prva specka co si letel bola z nasej dielne? My vieme co je pre Teba dobre! :r:

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št, 16. Apr 2015, 18:39

Ak mate chut dnes je mozne este potrenovat/testovat pred zajtrajsim neformalnym poletom.

Dano10
Brigádny generál
Dátum registrácie: Po, 22. Nov 2010, 13:21

Príspevok od užívateľa Dano10 » Pi, 17. Apr 2015, 22:23

Začalo to tradične.
S cudzím Nickom som sa prihlásil na špeciálku a odletel prvý let. Sid prišiel trochu neskór ale nič nezmeškal. Pripojil sa k nám. A torpéda sme odhodzili. Samozrejme netrafil som nič, nakolko som s týmto torpédom odhasdzovsl prvý ráz. S poškodenými krídielkami som to dotáhol k materskej lodzi a rostrískál som sa na palube. Kedže nick som mal cudzí nigdo ništ neziscil. Druhý let, už bez Sida, nakolko celá jeho rodina od Lei až po prababku obsadili prístav a vlastnými telami bránili vyplávať lietadlovke až kým Sida nepustili do civilu. :roll:, let dopadol hodne podobne jako prvý. Opakoval som pristácí lebo mi zrejme ustrelili hák 8) /ten na letadle :J: / a opakuvané pristácí som klasicky dobrzdoval až som urval podvozek, ale jako sa vyprává, každé pristácí keré prežiješ je dobré. :wink: Trecí let sme v nádhernej formáciji odštartuvali a ked sa po ceste chalani z Orlóf začali bavit jak treba "zamírit" z ich vyprávaná som nepochopil ništ :oops: . Tak Erichos použil našu novú tajnú zbran a na moj novučičký Faj fóón mi poslal videjko dze to Jamamoto mosím vydzet a kedy torpédo odhodzit aby som ho aj trafíl. Ked už hrozilo že Jamamoto znovu prežije a Kukulo nás bude každý pátek masochysticky núcit zase opakuvat útok na Jamamoto až do konca sveta, tak som im to Jamamoto ze zavretú bombovnicu bez teho aby bolo vidzet na treku že torpédo opuscilo letadlo tak TrojDubácky zničíl :roll: :r:
TriDuby_Luky
-------------------------
Aj ked blúdzíme , stracení zme neni

Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » So, 18. Apr 2015, 06:42

:S: :S: :S: :S:
my sme sli umyvat zubky z leou.. kupanie nakoniec ze az dnes.. za tych 5 minut som totalne zabudol, ze som letel sturma :( a zaspal s dievkami... tak mi treba.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Po, 01. Jún 2015, 16:33

Squadra DBS robi Bitku pri ostrove Santa Cruz. Pacifik jak vysity. 6.6. 2015 od 21:00. Idete?
http://www.battle-fields.com/commscentr ... Santa-Cruz

Treba tam naky ich modpack. Kto by mal zaujem, dodam link na stiahnutie. Da sa tam nahlasit, alebo mozte priste len tak. Hvosko davaj do brbluna, kua :J:

Sidewinder
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Ut, 02. Jún 2015, 06:47

ked nebudem lietat "fujreal" tak by som to aj kukuol, o 21 som uz free.

Doomer
Plukovník
Dátum registrácie: Ne, 01. Aug 2010, 11:02
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Doomer » Pi, 05. Jún 2015, 12:29

V den aviatickej pute idu lieatat specku??? To su nejaky madari??? Ak sa stihnem vratit tak sa mozno na rychlo pripojim ale skor nie ako ano....
... Hardy zamavaj krídlami ....
If flying were the language of man, soaring would be its poetry.
Soaring flight is the pursuit for energy. H.W. Grosse first pilot who flown 1000km FAI triangle

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Pi, 05. Jún 2015, 20:54

ma to aj modpack: http://thebombercommand.info/DEDICATED_ ... ack_NP.rar

a kto chce aj skinpack: http://thebombercommand.info/DEDICATED_ ... inpack.rar

V JSGME treba mat:
HSFX
Expert Mode
DBS_ModPack_NP

Akurat neviem heslo na TS. AK zistim, poslem do PM.

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 05. Jún 2015, 21:50

ja by som aj, ale nemam kreslo pod ricú. keby mi jeden nemenovaný od Prievidze zrobil, co som mu písal, mal by som kreslo pod ricú, bol by som letu schopný a hádam aj.... :roll:
ano

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » So, 06. Jún 2015, 11:43

Naco kreslo. Mam fitloptu a vecer tu staru poodenu stolicku co mi dokrivila dve platnicky na hrbe :mrgreen:

Doomer
Plukovník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Doomer » So, 06. Jún 2015, 17:43

tak som to asi stihol... idem istalovat ten ich mod a uvidime sa na TS.. budem potrebovat ale letiet niekde na chvoste lebo vobec neviem co je treba :-)
Soaring flight is the pursuit for energy. H.W. Grosse first pilot who flown 1000km FAI triangle

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ne, 07. Jún 2015, 21:02

Dobre bolo. Sice sme trocha prehrali, ale dobre bolo.

Sidewinder
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Po, 08. Jún 2015, 06:49

edo bol si? ako to dopadlo? a prebiehalo?

Doomer
Plukovník
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Doomer » Po, 08. Jún 2015, 17:36

Majo bol... mam odtial 4 zostreli a ja som sa prizabil iba raz ked som pristaval na nasu poskodenu rozdymenu lietadlovku.. bolo to ako pristavat do hmly... Kukulo by vedel rozpravat...

Inak organizacne chaos na cervenej strane.. na obranu lodi sme ostali 2+ kukulo a nemali sme sancu to ubranit... aj ked sme robili co sa dalo... Ja aj erichos a nakoniec aj citer kukulo sme nieco sundali... ale pri hladine nam prenikly torpedove bombre a tie nam posali lietadlovku ku dnu... jednu aj druhu...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní