Spolocne akcie pokec

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Lenochod
Brigádny generál
Dátum registrácie: Pi, 31. Aug 2007, 13:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Spolocne akcie pokec

Príspevok od užívateľa Lenochod » So, 10. Okt 2009, 12:10

Příště už můžete dojít na server Tri Duby, na kterém budeme už pravidelně lítat. :wink:

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » So, 10. Okt 2009, 13:25

no vcera si myslim ze sme spokjny boli.
avia verzus TB3 :S:
ako Jano povedal komar vs krava. :mrgreen:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Jochen
Brigádny generál
Dátum registrácie: Št, 04. Sep 2008, 14:55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jochen » Po, 12. Okt 2009, 20:38

Utorok 12.10.09 Lenochod host.
Cieľom modrých bolo potopiť červené lode a chrániť vlastné lode.
Ja Savoia s torpédom, dvaja červení (Lukáš + Kukulo) myslím na I-153 a I-16.
K cieľom som letel obrovskou okľukou, nakoľko na môj jeden osamotený bomber číhali dvaja hladní červení vlci. Všetko sa to odohralo nad morom blízko španielskych brehov v Občianskej vojne. Počas môjho letu po predom premyslenej trase si obaja červení vylietali palivo a museli zmeniť mašiny. V čase kedy som sa blížil k nepriateľským lodiam boli už v priestore znova. V tom ale prišiel aj Pali. Palo svojím rytierskym konaním zobral modrú Aviu a išiel ma chrániť. Bol som už však príliš blízko cieľov, tak som neotáľal a zahájil útok. Moje prekvapenie čiastočne vyšlo-k lodiam som priletel z opačnej strany ako očakávali červení tak, aby som torpédo odhodil v kuzre na domovské letisko a nestrácal čas a rýchlosť manévrovaním a hľadaním správneho kurzu. I-153 ma síce zbadala, ale to už bolo toprédo vo vode. Jeden krížnik som potopil. I-153 prevádzala útok na mňa zo šiestej hodiny. Proti mojej 12,7mm guľometmi vyzbrojenej Savoii letiacej rýchlosťou o málo menšou ako jeho získanej z klesania to bola len otázka času, kedy ho poškodia moji strelci. A tak sa aj stalo. Krídelká mal nefunkčné, tuším aj dymil a tak sa pilot I-153 o chvíľu hompáľal pod bielym poklopcom padáku. Krátko na to Priletela aj I-16 (tuším Lenochod). To som už nezaháľal a prepol som sa do chrbtového strelca. Pri tesnom prelete I-16 ponad moju savoiu som mi strieľal do motora. Začal dymiť a zasekol som mu jeden guľomet. To už som bol ale nebezpečne blízko nad hladinou, tak som sa radšej vrátil do kokpitu. Moji auto-strelci dielo dokonali. Tak som mal na konte zo pár dierok v krídlach (otvorili mi nádrže) a dvoch červených. Savoia však letela poslušne ďalej a tak som previedol nie presné pristátie na dráhu, avšak na tri body. Potom som osedlal Aviu a letel s ňou ďalšie tri lety. Prvý let s Aviou-útok na TB-3 s Lenochodom v kabíne. Pri priblížení z 12-tej hodiny mi jeho predný strelec odstrelil riadenie smerovky. No fasa. Ale rozdymil som mu pri tom čelňáku jeden motor. Potom som urobil pár útokov z jeho 6 hodiny, no nakoniec mi zapálil motor, čiže po zhliadnutí videa čo Siderwinder na fórum som chcel urobiť taran. Vydaril sa. Krídlo som nemal, z mašiny som vyskočil. No krava TB-3 si letela spokojne ďalej.Potom priletel Pali a ten ju dokončil. Ďalšie dva lety sa pre mňa skončili zrážkou s inými strojmi.
Na koniec....srandovná scéna, kde sa po oblohe naháňajú 4 Avie. Dve červené a dve modré. Viete si predstaviť, ako mi spadla dole sánka, keď som v tom momente nevedel že kto je kto :-) Palo hovoril že píše. No. Písali tam dve a obe po sebe strieľali :-)
Slovensko si ubránime. A keď treba, uderíme!

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 13. Okt 2009, 08:28

Já jsem byl v té I-15 a měl jsem co dělat abych na tebe vůbec dokázal zamířit :wink:
Nasedám do I-15 společně s (horší nebo lepší verzý) Kukula na I-16 letíme za Republikánské letectvo a zamíříme si to nad náš konvoj k ochraně před tím špatným nacionalistou Jochenem v SM79, nad cíle se dostáváme v čas asi až moc brzy neboť nikde nikdo a tak jdu schodit své dvě podvěšené bomby na jeden lehký křižník, hned jak odhodím tak to schytávám a jsem nucen opustit stroj.
Znovu usedám do I-15 a letím nad cíle, stále žádný kontakt ten potvora Janči se někde fláká až později když přichází Pali se objevuje cosi u našich lodí, pěkně si to obletěl a já už se k němu dostávám příliš pozdě sleduju jak odhazuje torpédo a následně vidím víbuch na jednom z našich lehkých křižníků, spouším se dolů a zahajuju palbu to už mě ale zaměřujou i jeho střelci a tak si vzájemě vyměňujeme pozdravi na mě to ale začíná působyt víc a tak se zachvíli koupu.Po té útočí Kukulo v jeho I16 po chvíli končí také ve vodě a tak nám ten zlí pilot se svojí SM79 uletěl zpátky na svoji základnu.
Beru TB3 s nákladem těžkých bomb a mířím k nepřátelským lodím můj doprovod je nade mnou a tak se cítím bezpečně po přiblížení k cílům jsme pozorováni nepřáteli a během několika okamžiků už na svém TB3 pociťuji první zásahy moji střelci si ale nic nenechají líbit a vrací jim jejich pozdravi.Následně sedám do zadního střelce a čekám až se mi někdo bjeví v zaměřovači mého kulometu, vidím jak můj doprovod svádí tvrdé boje a odvádí dobrou práci když se na mně spouší jen jeden z nich.Neco se na mě zaměřuje a nalítává od spodu, čekám až vylétne a ve chvíli kdy se objevuje za mou směrovkou pálím co se dá a prímo do jeho čumáku, pěkně smrdí a tak se jdu věnovat bombardování.Letoun je už poškozený ale já odhazuji a tak se jedna bitevní loď ocitá v palmenech, bohužel i mě tento víbuch poškodil a tak jsem nucen opustit stroj na padáku.
Další let v TB3 ochranu mi už tvoří SId a Kukulo pak ale přichází zrada a Sid podléhá propagandě a mění strany, verný Kukulo zůstává a tak se dostávám až nad cíle kde následně potápím jeden lechký křižník, doprovod zaměstnává nepřítele dosti dlouho ale já jsem chamtiví a tak nalétávám dokud mám poslení bombu, to už se na mě ale vrhají stíhači, jsou oravdu neodbitní a dorážejí a dorážejí až jeden padá do vody kde následně exploduje a mě bere sebou fujjjjjj :mrgreen:
Na letišti fasuji SB2 i nepřítel usedl do SM79 nad cíle dolétávám první odhazuji bomby ale nic se neuchytí v tom se za mnou ocitá Pali na Avii pálí co to dá a i zasahuje ale já se mu vzdaluji i moji střelci ho zasahuji to už mám hlášku o SM79 letící k našim cílům, po chvilce vidím kontakt a tak se vydávám na stíhací let.
Prolítáme okolo sebe a vzájemě si vyměňujeme pozdravy otáčím za SM79 a pomalu se k němu přibližuji jsem na dosah účiné střelby a tak moji střelci zahajují palbu, přední střelec pálí co to jde sleduji zásahy na křídlech a na trupu rychle se ke mě přidává Kukulo a oba současně pálíme a zasahujeme 8s nepřetržité palby a pak se to stane dostávám zásah letadlo se stává neovladatelné a já končím v moři, stejně dopadá i Kukulo a Sid v jeho SM79 letí pěkně domů sednout. :evil:

Poslední let:
Sedlám I15 proti Kukulovi na CR42 během letu si tak myslím pro sebe že to byde lechký boj moje I15 je přece obratný stroj ale ještě než spatřím kontakt se mi začne přehřívat motor a tak musím chladit tah 80% chladič na plno to už je u mě kontakt souboj může začít, moje I15 předvádí pěkné obraty na malém poloměru ale po chvíli zjišťuji že mi je to na nic, Kukulo si pěkně udržuje rychlost a já nemám šanci ho ani ve stoupání chytit, mám co dělat se zkušeným pilotem nedává mi moc prostoru a tak stále musím uhýbat před jeho útoky, občas se pokouším využít chvilkové situace a tak se mi daří pár zásahů následně se ale ocitám bez rychlosti a rychle přepadávám, následně zase čelím útoku a inkasuju, postupně je moje I15 2x tak těžká než při vzletu motor se stále přehřívá pohybuju se na 50% a 80% tahu je jasné že je se mnou konec a pak to přichází ve chvlíli kdy kdy jsem se pokusil o jeden zoufalí útok a když jsem se ocitl v pádu se na mě vrhá a přesnou trefou mě zasahuje do kebule.NEMĚL JSEM ŽÁDNOU ŠANCI :?

VŠEM DÍKY ZA POLET :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Ut, 13. Okt 2009, 08:43

Pozrel som track a kolko olova spapala ta savoia a nic.. az neuveritelne.. som sa az cudoval, ze som nedostal do gebule ako to vsetko lietalo trupom.
domov som doletel ako keby sa nechumelilo a v pohode pristal.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Jochen
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jochen » Ut, 13. Okt 2009, 08:55

Pekný polet to bol včera. Aj keď moje výsledky ako stíhača boli mizerné. Ale ďakujem všetkým zúčastneným.

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut, 13. Okt 2009, 10:03

Ano zalietali sme dosyta. Palo mi furt robil zle. Tu mi dal PK, tam prestrelil nadrz na Avii. Ale z tych subojov vysla pekna skusenost ako nesetrit energiu v suboji dvojplosnikov. Ked som pochopil ze strme stupanie do sviecky mi nepomoze ak ma super este dostatok energie, nepracoval uz jeden gulomet na mojej Avii. Potom prestal pracuvat aj druhy a treti a pravda nadrz prestrelena... No a ked uz som sa krvopotne dostal za Paliho s tym jednym gulometom a zastavenou vrtulou bez "gasu" som kua nevyhral :mrgreen:

Janci nas obletel s tou Savoiou na zaciatku. Mal som tusaka ze to spravi, ale uveril som slovam propagandy a davaj z coveru lodi nad mase letisko. Potom uz bolo neskoro a Jochen ma zastrelil. I-16 typ 6 ma pravda len dva laufy a aj to mi jeden zadreli strelci :J: No a mysliac si ze ten horny to ma za sebou som sprchoval aj s tym jednym laufom presne zo zadu... :cry: :lol:

Joj to so Sidom ako letel v SM-79 a my sme sme ho sprejovali s Aviou a SB-2 to bol nervas. Kua fakt dostal velke mnozstvo zasahov. Problem ale zrejme bol v tom ze som palbu zameral na chrbat Savoie a snazil sa preparat ho od nosa ku chvostu a zasiahnut aj strelca. Tiez som sprejoval aj chvost ale bojac sa vypadnutia motora pri potlaceni som nebol dostatocne ucinny. Mozno som mal zamierit na motor v kridle alebo priestor medzi motorom a kridlom. Neviem. Secko su to nove skusenosti. Na celnak uz nebol cas. A ten prvy som spackal bo mi zdochol motor... :mrgreen:

Ten posledny suboj Cr-42 vs I-15. Nuz vyslo z toho ze Cajka sa hreje. Tym padom nemohla stupat normalne. Fiat je ako doma v tomto podnebi a plyn som mohol drzat v potrebnych situaciach na 100% co Fiata po utoku "odstrelilo" hore od braniacej sa Cajky. Vyhlad je dost zly. Takze deflekcne strielat bol problem. Bud mi ciel zmizol pod kapotou motora alebo za hornym kridlom. Taktiez Lenochod vyuzil aj to malo energie co I-15 mala do krajnosti a v podstate stastie ma zachranilo. Strely lietali dost blizko a aj na ruzovo som kukal po jednej z davok. Bolo velmi potrebne sledovat co Cajka spravi po strmhlavom utoku na nu, bo ak Fiat zatocil nevhodne po utoku, Cajka zdvihla cumak a sprejovala visiac za vrtulu. Chvilu mi trvalo nez som dosol na to ze je potrebne pokusit sa spadnut na Cajku v dobe ked sa prevracia na vrchole stupania, bo vtedy je najmenej ovladatelna. No naletel som na Lenochoda snad "tisickrat", este som aj inkasoval :roll: Lenochod sa len tak nedal, vlastne on sa nikdy len tak neda.

Uvidime ako sa I-15 bude tvarit v inom podnebi. Ak sa jej bude aj nadalej hriat motor, nebude to mat pilot jednoduche.

Dik za polet a hvostovanie.

S!

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 20. Okt 2009, 09:49

Ze včerejšího poletu se nakonec vyklubala docela slušná partie.Na začátku jsme sice byli jen tři Palo,Kukulo a moje maličkost, ale o chvíli se na letiště už hlásili Sid a Veikso.

Mapa: smolensk 41
První let:
Na letisku mám připravený I-16typ6 s insatlovanými šesti žihadli, usedám do kokpitu a roztáčím motor na plné otáčky, po startu beru směr nad naše pozemní jednotky, kde dostávám zprávu od pozemní hlásky o letu dvou nepřátelských letadel směřujcích do mého sektoru. Stahuji motory a začínám se pořádně rozhlížet, když v tom uvidím na své 1h. ve víšce 400m kontakt.Letím k němu a sleduji jak se stále zvětšuje o chvíli v něm rozpoznávám SM79 čekám až se dostane pode mě a přitom se dívám okolo jestli neuvidím další kontakt v tu chvíli ale promeškávám idealní šanci na útok z převíšení na SM79, jsem nucen rychle sletět dolů a věším se tému tučnému houserovi na chvost ale tomu se to vůbec nelíbí a posílá mi své včelky na pozdrav, několikrát inkasuju do motora a jsem nucen se za ním vrtět v osmičkách dokud se nedostavám na idealní vzdálenost kdy mohu použít svích šest vos které mám pod křídlem, při posledním obratu se ocitám houserovi přímo na 3h od kud vedu útok, předsazuju a postupně odpaluju své vosy které během sekundy posílají housera SM79 do věčných lovišť.Celou dobu mám štěstí, jeho doprovod mě nechává napokoji, zřejmě prohrál v kartách a tak mě až do chvíle sestřelu nechává napokoji.Pak se na mě ale věší a docela mi slušně zatápí několikrát mě zasáhuje, nic vážného a tak jej vedu nad naše flaky kde jej vytahuji do svíce a kde se následně ocitá bez rychosti pod palbou flaku a já tak už jen sleduji jak z jeho IAR80 odpadají části, kusy a následně jen sleduji víbuch na zemi.Letím k domovu kde následně bezpečně sedám.
Po řistání ne mě čekal panák vodky :wink:

Druhý let:
Tentoktát sedám do I16typ24 rakety podvěsené a zase nabírám směr nad naše pozemní jednotky.Scénář se v podstatě opakuje s tím rozdílem že postkávám dřív IAR80, tomu se ale vyhíbám a letím za SM79 kterou vidím letět při zemi, IAR to schytává znova od našeho flaku a jde dolu já se věším za SM79 a zvratem se mu usasuji hned za chvostem a následně odpaluji slavu raket a měnim jeho stroj na ohnivou kouli.Znovu naberu menší víšku a letím směrem k jejich letišti po překročení linie na mě začne pálit jejich flak a já tak inkasuji několik zásahu, nejsou ale vážné.Po chvili letu spatřím kontakt je to zase IAR80 jsem znovu napaden musím čeli několika útokům dostávám i pár zásahů ale stále vyhledávám svůj hlavní cíl, SM79 už už ho vidím sleduji ho ale zase musím čelit útoku musím odklopit a provést několik obraných zatáček po té se mi ale dostává šance na výstřel, když můj sok po jednom ze svích útoků točí levou stoupavou, této chyby musím využít a tak zvedám nos přesazuji a těsně před jeho průletem mím zaměřovačem pálím krátkou dávku ze všech zbraní, dostává zásah od motoru po celém trupu a pravděpodobně je to vážnější protože mě nachvíli nechává být a já se tak mohu soustředit na svůj cíl.Hledám hledám až ho spatřím, chtěl se mi schovat ale já mám pro něj schovanej ještě jeden dárek a tak se mu po chvíli usazuju zase na chvost a posílám mu svoji poslední raketu, zase se změnil v ohnivou kouli a padajcí k zemi.Pilot IAR80 se asi vzpamatoval a jde mi po krku ne moc dlouho protože se zachvíli ocitá na zemi s urvaným křídlem (zavadil o vysokou trávu) :mrgreen:
Letím sednout, na letišti na mě znova čeká vodka :wink:

Třetí let:
Tetokrát sedám do Lagg3s4 směr letu je stejný bohužel hlavní cíl nestíhám tetokrát měl pilot SM79 štěstí a vybombardoval co jen mohl.Místo toho potkávám Bf109E7 je to nemilé má převíšení a točí na mě nutí mě sletět k zemi několikrát jsem nucen provést obrané manévry celé je to v jeho režii a já se jen snažím nějak prosadit bohužel se mi nedaří a po chvíli ho mám pevně usazeného za chvostem a pak to přijde jeho dávka mi sstřeluje vískovku a já tak padám k zemi kde se tříštím na několik kusů velkých a malích. :evil:

Čtvrtý let:
Na letiště mi dosla posila společně se Sidem usedáme do Lagg3s4 a letíme vstříc vetřelcům, vlastně sid je už hore já tak začínám hledat kontakt a to se mi i následně daří asi ve 400m víšce vidím SM79 nalítávám z jeho 11h a pálím, zasahuji jeho leví motor který následně začne hořet, chci znovu opakovat útok ale je už pozdě vydím jak se boří do země a tak začnu pátrat po Bf109 kterého i následně spozruji, hrajeme spolu honěnou, snažím se k němu navěst Sida bohužel se nedaří má nějaké problémy atd.Tak se dosebe pouštíme není to nic ostrého oba taktizujeme nakonec mi dojde na pomoc Sid bf109 jde dole nebo ne už si to moc nepamatuju.Každopádně sedám na cestě.
V dalším letu se mi daří ještě sundat Bf109E7 ve stoupání a poškodit MC200 při průletu to mi už ale došlo palivo a tak jsem mu poslal dávku zoufalství která se prostě jen ujala :wink: Nešlo by to ale bez Sida a Veiksa kteří se tam opravdu pilně snažili a já jen využil vzniké situace.Nakonec jsem přistál zase na cestě.

Další dva lety beru IL-4 se 3x500kg a 10x50kg bomb.Pri prvním letu mě vychytá Bf109 chvíli po startu ve víšce 500m dostávám to do víškovky a tak jsem nucen po celou dobu letu zapínat a vypínat bojové klapky.Moji střelci se ale činí a Bf jde dole já se dostávám nad cíle a odhazuji svůj náklad zasahuji co se dá a letím domů po celou dobu jsem krytý Veiksem který ve svěm Mig3 zaměstnává protivníky a Sidem který mi dělá na spáteční ceste doprovod domů.Kde následně oba sedáme.Další let jsem znovu doprovázen Sidem až nad cíle kde můžu sledovat ve víšce určitě nad 4000m Veiksovu činost proti dvěma Bf109E7, po přiblížení k cílum a ve chvíli kdy odhazuji svůj náklad pum jsem napaden, první útok ustojim ale po druhém jdu k zemi jak hruška.

Na poslední let si beru Pe-8 s 5000kg bombou.Letím směr nepřátelské letisko volám k sobě doprovod a hlásím jim svoji polohu.Ještě na našem území pár kilometrů od linie se ke mě připojuje Veikso nebo Sid a napadá jednu Bf109 ta jde následně k zemi ať už po palbě našeho flaku nebo někým z mého doprovodu já jetím stále dál.Neupline ani 30 sekund a už tu mám dalšího vetřelce na Bf109 tetokrát na mě útočí ale on sám inkasuje mnohem víc a po chíli jde k zemi i on a já stále stále letím dál.Pomalu se přibližuju k nepřátelskému letišti a vidím jak na mě letí další kontakty i tato letdla se na mě chystají zautočit můj doprovod ale nemešká a zaměstnává a otravuje jak to jen jde.znovu jsem pod útokem a znovu moji střelci rozdávájí pozdravy jsou účiné to jsou protože se už dostávám do blízkosti jejich letiště přesouvám se do bombovnice a sleduji svůj cíl v zaměřovači, vidím jak mi letí bf109 od spodu vstříct krátkou dávkou mě osolí ale pro mě to nic není, naposledy upravuji kurz srovnávám cím v zaměřovači a po chvíli letu odhazuji svoji drahou mařku na cíl.Ta si už jen spokojeně sviští pěkně cestou dolu, dávám plnej plyn a pak už jen sleduju te nádhernej ohňostroj dole za zemi, vše co jde je v plamenech, otáčím na kurz domů.Nepřátelé to ale nevzdávaji a znova na mě zahajují útok sleduju jednoho přímo na svě devátě hodině když se dostává na 10h zahajuje útok který opravdu cítím zasahuje levé křídlo a trup moji Pe8 to trochu vyvede z rovnováhy nakoním se na levou stranu musím rychle vyrovnat, procházím hlašení škod a zdá se že mohu letět dál, znovu se ocitám pod útokem tentokrát ale už nezasahuje tak dobře místo toho inkasuje ode mě je ale vytrvalí až k němu musí doletět můj doprovod ten už se o něj postará.O cvíli doletí další vetřelec znovu útočí a znovu inkasuje ode mě i oněj se postará můj doprovod. Už už se dostávám k letišti když v tom si to ke mě dofičí další Bf109 jsou opravdu neodbitní naposledy na mě útočí a zaahuje mi vrchního střelce je těžce raněn kroužím na přistání a čekám až podlehne mému doprovodu, sleduju jak si ho tam Veikso i Sid podávají o chvíli u Bf109 padá k zemi že byl ale neodbitněj. :mrgreen:
Pak sedáme a tím pro nás polet končí.Že to ale ti němčouři schytali co, podle rozvědky jim prý Áda nechal nandat plnou polní a 20km rychlím přesunem na frontu. :mrgreen: Bez vína :wink:

Piloti německá strana:
Pali: IAR80,Bf109E7,
Kukulo: SM79(houser),MC200,Bf109E7,F4.

Díky všem za polet bylo to super :S:

veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Ut, 20. Okt 2009, 10:49

Jojo, včera se mi to i líbilo :S: Byl jsem s Migem v 8 kilometrech a nebyl to Mig 15 :nj:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Palo
Štábny kapitán
Dátum registrácie: Št, 06. Sep 2007, 06:48

Príspevok od užívateľa Palo » Ut, 20. Okt 2009, 12:20

veikso napísal:Jojo, včera se mi to i líbilo :S: Byl jsem s Migem v 8 kilometrech a nebyl to Mig 15 :nj:
Aj mne :roll: bolel ma zub a nikto z vas mi ho nechcel vystrelit,vsetci ste ma strielali do hlavy :twisted:
Rano mi ho moj zubar-zakaznik zrepasoval a mate po chlebe uz nebudem oblbnuty z liekov :S: :lol:
Kdyby byli komunisté na Sahaře, byl by i písek na příděl.
Winston Churchill.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 20. Okt 2009, 15:42

Sakriš už nebudu taký šťastný jako včera, bude to chtít víc vodky :mrgreen:

Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Ut, 20. Okt 2009, 16:25

a ja sa cudujem co vy vsetci lietate s takym kludom a mne utekaju nervy ked ma niekto posle k zemi.. a to vy poctivo pocas lietania na niecom ficite.. pali lieky, lukas vodka.. jochen tiez furt nieco leje do seba :-D
musim aj ja nieco zacat sosat.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Jochen
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jochen » Ut, 20. Okt 2009, 16:30

:P

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut, 20. Okt 2009, 16:49

No mne fcera tiekli nerve. Sak ked clovek vie ze kto je v tom reporte on (aj ked tam nieje jeho meno) :mrgreen: Tu ma dali, tam ma dali, hentam tiez, hantam sice s problemami ale zas som to bol ja no a nakoniec som aj tak padol :mrgreen:

Ospravedlnujem sa za negustiozne vyroky do TS, nestava sa mi casto :oops:

Hh, ale vrchol myslim bol ked som v Bf-109F4 s Migom ci lagom na zadku (mozno aj oboma) sa priblizoval celne k Pe-8. Mal som to na zoome, rovnal si ero do kurzu... Taktizujem... Ked ma ten za mnou netrafi, pokusim sa dat PK tomu bombardaku... Ale stalo sa to, co som totalne nepredpokladal... Pe-8 zrazu zmizla v mraku, ktory sa z nicoho nic medzi nou a mnou vykreslil... No totooooooooooooook bolo moc :evil: Jediny zostrel som nedobil v tom polete. Ale lenochod tam nacapal kopu cielov, takze 3500 bodov za jedine bombardovanie som ece veru nemal :shock:

Nuz, niekedy mi fakt z toho vyhrava :? Raz si hore, raz si dole :r:

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » St, 21. Okt 2009, 03:31

to ti az teraz doslo?
mozes lietat ako chces= schopnosti
ale
raz odstartujem a som schopny spravit 3-4 zostrely a ist domov a znova a znova.
a inokedy co start to smrt.
akoby zalezalo kedy sa do hry pripojis. :?:
ale asi preto sa pri tejto hre ludia dokazu udržat niekolko rokov. opakujem niekolko rokov.
lebo kazdy letovy den je iny. :f:
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný