Hyperloby-iné servre

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Užívateľov profilový obrázok
Daze
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 29. Okt 2008, 22:07
Kontaktovať užívateľa:

Hyperloby-iné servre

Príspevok od užívateľa Daze » Pi, 08. Máj 2009, 15:28

malá pozornost aj iným servrom ako je BP alebo BOB
dnes som lietal na War_Clouds WF servri :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

budem rád,ked sa niekto pripojí :)
Medzi múdrostou a zbabelostou je tenká hranica ,,Manfred Von Richtofen,,

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Re: Hyperlobby-iné servre

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 08. Máj 2009, 15:37

Mne osobne síce ikony prekážaju, ale možno sa niekdy dám nahovoriť
ano

Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Pi, 08. Máj 2009, 15:52

Daze sedlal si spita?? ako paci? (si moj clovek ;-) ) Mozna alternativa treningu pripojit sa vo dvojici a viac .. a skusat proti uplne cudzim..
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » Pi, 08. Máj 2009, 17:44

pekne daze.
len bez urazky.
uz nieje miesto v sekcii SKRINSOTY?
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Daze
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daze » Pi, 08. Máj 2009, 19:45

Ivan soráč,no chcel som to dat do tejto sekcie :),čo sa týka serverov,lietal som na troch dnes,každý je iný a ten prvý bol super(už si nepamätám ako sa volá,ehm som nováčik čo sa týka hyperlobby,nemám prehlad),druhý čisto len rúry :D,no a posledný tento,bol som prekvapený ked naskočili ikony,no ukazovali sa do kilometra alebo tak nejak,tak no problem,najlepšie bolo,že sme zlietavali pomerme dost často spolu viac ako 4 stroje a to bolo aj vidiet... Marian,áno Spit je fajn mašinka,začína sa mi páčit,čo sa týka manévrov,no blackouty sú hrozné,dnes som lietal čisto len za spojencov,väčšinou Britské stroje,áno zalietal som dvojicu s nejakým australanom na Spitfire Mk.I proti Bf 110 C4,nakoniec som sedlal Mk IX :D donútili sme Fokoše a Bfká točit a už boli v háji :)

Prosím sem písat reporty z iných serverov,výkony,nadčenie,kritiku,odporúčanie..

Sidewinder
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Pi, 08. Máj 2009, 19:57

Michal v akych hodinach si tam bol? skoda ze si nenapisal do sms.. ja som sa tu dneska nudil som ti mohol helfnut ;-)

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 08. Máj 2009, 20:27

myslím, že screen na prezentáciu niečoho nemôže byť zlý. Do sekcie Screenshoty by sa hodili len také onakvejšie, čo maju dačo povedať
ano

Daze
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daze » So, 09. Máj 2009, 07:40

napíšem správu ked pojdem lietat,no dnes pojdem po obede pozret na hyperlobby

Daze
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daze » Ne, 17. Máj 2009, 12:25

odporúčam aj server Spit vs 109 Mod :)

Jochen
Brigádny generál
Dátum registrácie: Št, 04. Sep 2008, 14:55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jochen » Ne, 24. Máj 2009, 20:28

Hi all.
Môj príspevok by som napísal do "Ako bolo na BP", ale nelietal som na BP, takže to šupnem sem.
Ako bolo včera na BoB 1940 LW10:
Včera som si asi 4 hodiny zalietal na BoB serveri.
Najskôr som začal trápiť Me-110C-4B. Podvesil som si 2xSC250 a išiel som vec. Štartoval som z letiska Cherbourg a cieľ bolo letisko v sektore B12, neďaleko Southamptonu. Pekný výlet ponad more. Na vytlačenej mape zaliatej do fólie som si zakreslil trasu letu, kurzy, predpokladané časy kedy dosiahnem cieľ predpokladanou rýchlosťou a už som išiel na to. Na 110-tke som vykonal celkovo 3 lety. Všetky tri útoky boli neúspešné. Prvý útok som odhodil bomby, zasiahol cieľ, no v tom mi flaky oddelili pravé krídlo od trupu. Druhý a tretí útok som sa rozhodol zaútočiť na flaky. V druhom útoku mi ostrostrelci od flakov (asi ich školil wermacht) zrušili zameriavač, otvorili nádrže, takže o presnom útoku nemohlo byť ani reči. Ani som nič netrafil. Kulhajúc som nabral kurz domov, no 50% paliva ktoré som mal mi zabezpečilo núdzové pristátie na vodu vo chvíli, kedy som už mal francúzske brehy na dosah. Tretí a posledný útok na Me-110 sa chlapci od flakov pre zmenu už zastrieľali a rozhodli sa trafiť pilota presne medzi rohy. Hm, podarilo sa im to. Trosky mojho Me-110 dopadli západne od letiska. Skúšal som odhodiť bomby nízkym preletom, aj miernym klesaním z výšky (110-tka rada stráca pri väčšej rýchlosti dôležité komponenty, preto to mierne klesanie), no trafiť sa mi podarilo len z toho klesania. Ďalšie útoky v 110-tke som už neskúšal. Pre zmenu som si vyskúšal Ju-88A-4. Boli na letisku Dieppe. Aj pre to, lebo v priestore v ktorom som operoval so 110-tkou neboli červení stíhači. Takže nuda.
Ako som spomenul, vybral som si Ju-88 z letiska Dieppe. Znova som si urobil predletovú prípravu. Do mapy zakreslil všetky potrebné veci. Trasu som si zvolil tak, aby som mal na nej čo najmenej orientačných bodov. Chcel som si odskúšať dialkový let so zameraním na presnosť naletenia na mnou stanovených "waypointov". Takže stopky naštartované, mašina na dráhe, SC1000 pod bruchom a pozvolna pridávam plyn. Záhadne sa mi darí udržať stroj presne v ose dráhy a tesne pred koncom dráhy odlepujem mašinu zo zeme. Preťažený Junkers sa bráni stúpaniu, tak pri plyne 95% pomaly naberám rýchlosť na stúpanie. Preletel som letisko, aby som nasadil na stanovený krz čo najpresnejšie. V stúpaní, pri nízkej rýchlosti bol stroj dosť nestabilný v kurze, tak som musel neustále trimovať. Čo išiel do mínusu, to som musel naprávať do plusu od stanoveného kurzu. Samozrejme všetko so stopkami v ruke. (stopky na mobile....fúúúúúj!!!!). Dosť, dosť som sa zapotil. Nad morom som dosiahol letovú hladinu 3000m. Mašinu som vytrimoval na horizontálny let a s motormy na 75% môj Junkers pozvolna naberal na rýchlosti. Vtedy už tá mrcha sedela v kurze ako pribitá :-) Prvý waypoint (radary H10 neďaleko Hastingsu) som dosiahol o asi 32 sekúnd neskôr, ako som mal vypočítané. Odchýlka bola spôsobená tým, že celú trasu som počítal od waypointu po waypoint s určenou rýchlosťou. Počas stúpania sa mi rýchlosť menila. V čase kedy som dosiahol prvý waypoint ma ostreľovali flaky. Otvorili mi nádrže na pravomk krídle. Paliva som mal len 50%. Ale pri dolete 2400km mi to veľké problémy nerobilo. Starosti mi začal robiť Spitt, ktorý šplhal za mnou z letiska Hastings. Chlapec urobil chybu, lebo počas stúpania v minimálnej rýchlosti preletel okolo mňa. Chcel nastúpať na útok z prevýšenia. A ako sa tak na minimálke okolo mňa preplantal, moji zadný strelec mu tento nápad zaútočiť na mňa svojim 7,7mm guľometom vyhovoril. Spitt s dymiacim motorom prepadol a zmizol v hlbinách podo mnou.Zadný strelec bol AI. Ďalší let sa niesol v duchu vyhliadkového letu. Obdivoval som pod nami ústie rieky pri Portsmounthte, lode v ústí tejto rieky a doky na pobreží. Druhý waypoint som už dosiahol s asi 5 sekundovým oneskorením. Tie ďalšie som bol na mieste presne na chlp. Po prílete do priestoru cieľa-letiska ktoré som bombardoval predošlé lety na Me-110, ma privítala streľba flakov.S chladom angličana som sledoval ako cieľ (hangáre a pred nimi Spittfiry) pretína tenkú červenú tetivu na skle spodného priezoru. Ten chlad angličana mi vydržal až do chvíle, kedy som zahájil samotný útok. Podľa návodu z knihy "Nad ledem a Saharou" som zrovnal mašinu na ťažký na nos, vrtule nastavil do praporu, zavrel chladič, vysunul vzdušné brzdy a zacielil som. Výšku odhodu bômb som si zvolil vzhľadom k 1000kg pume 500m. Junkers poslušne drží zvelené klesania a neuhýba od cieľa. Srdce bije o sto šesť a mám ho až niekde v krku. Cieľ sledujem v Zameriavači Stuvi s BZA. (chlapovi čo ho vymyslel by mali dať nobelovu cenu). Pohyblivú čiarku Abkommarke som držal presne na cieli. Do uší mi už reve ako zmyslov zbavená húkačka BZA, ktorá oznamuje výšku k odhodeniu darčekov. V tom ucítim trhnutie ..... bomby sú na ceste. Automatika sama vyberá strmhlavý let. Ja zvyšujem nábeh listov vrtule na maxinum, zatváram brzdy, plyn na plné gule a mašinu tlačím až na zem, lebo som stále v dosahu flakov. Veľkou rýchlosťou sa vzďalujem od cieľa. Z hlboka sa nadýchnem a až teraz si uvedomujem, že počas útoku som vôbec nedýchal. Uff....akoby som v tej mašine naozaj sedel ja :-) Sranda. Keďže som si trasu naplánoval tak, aby som po odhodení bômb bol hneď otočený v smere domov, kurz som už opravil len trochu. Mierne naberám výšku, aby som našiel ďalší stanovený waypoint. Teraz sú mi stopky k ničomu. V tom v diaľke vidím bodku. Waypoint vidím, tak nič neriskujem a prilepím sa na zem. Vo výške 50m nad zemou míňam waypoint a britské pobrežie.Asi v polovici cesty nad morom znovu mierne stúpam, aby som z väčšej výšky lepšie našiel letisko kde mám pristáť. Miesto pristátia som si zvolil letisko Cherbourg. Z toho letiska som predošlé lety štartoval s Me-110. Tak a teraz prichádza asi najťažšia chvíľa tohoto letu. Po úspešnom nálete (13pozemných cieľov zničených) musím pristáť. S týmto oceľovým vtákom mi to nikdy veľmi nešlo. Pri rýchlosti 200km/h sadám. Tri krát to skočí ako koza a potom už stabilne sedí na dráhe. Pristál som. Super :-)
Tento let bol pre mňa krásny tým, že som orientačný let na moje pomery zvládol úplne super. Navyše som zasiahol cieľ a bezpečne pristál. Junkers-88 je skvelá mašinka. Krásna, ladná, pri lete a bombardovaní poslušná ako verný vlčiak :-) Neduhy má pri štarte a pristátí. Pri štarte má snahu uhýbať z kurzu po odlepení chvosta od zeme a pristátie je ešte horšie. Dobre sadá len pri presne stanovenom rozsahu rýchlostí. A ten rozsah je veľmi malý. Jedná sa o rozsah rýchlostí 20km/h. Vtedy sadne kľudne. Ja som s ňou sadal s rýchlosťou o 15km/h menej ako je predpísané a pod zlým uhlom. Preto mi to skákalo.
Ak má jeden štvorec na mape 10x10km, tak moja trasa letu bola 200km a čistý čas aj s rolovaním na štart a po štarte bol 50minút.
Takže toľko k môjmu letu-hodnotím ho vysoko efektívne.Viem, viem....samochvála smrdí :-)
Slovensko si ubránime. A keď treba, uderíme!

Sidewinder
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Po, 25. Máj 2009, 06:09

:S: :S: Pekne slova o Ju-88 si stale rad precitam je to vyborny bombarder :). a toto bol krasny let..

Jochen
Brigádny generál
Dátum registrácie: Št, 04. Sep 2008, 14:55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jochen » Po, 25. Máj 2009, 06:29

sidewinder napísal::S: :S: Pekne slova o Ju-88 si stale rad precitam je to vyborny bombarder :). a toto bol krasny let..
Ďakujem.
To teda bol pekný let. Keby som mal ešte nejakého parťáka, to by bolo :-) Alebo keby sme leteli štyri mašiny vo formácii..........to už by som chcel asi veľa :-)
Slovensko si ubránime. A keď treba, uderíme!

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Po, 25. Máj 2009, 06:40

janči, ty by si mal knihu písať. vieš to tak pekne, farbisto. Normalne som s tebou tajil dych (ivan by povedal, že fučím :wink: )
ano

Ivco
Divízny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:21
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivco » So, 11. Júl 2009, 11:10

včera -piatok sme s Lukášom dali peknu akciu na lode na BOB servri. :f:

no a piatok nas poprehanal Darker. :S:

dnes sa tesim na vecer a na Vás. :D
www.letkatriduby.sk
TriDuby_Ivco

Hardy
Brigádny generál
Dátum registrácie: So, 03. Jan 2009, 19:38
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Hardy » Ut, 14. Júl 2009, 05:57

včera po doinštalovaní UP som zistil, že som zostal sám, tak som trošku ešte plával po nete a narazil som na zaujímavú stránku:
http://217.117.216.144/woe/?page=home , je možné sa tam registrovať, vytvoriť letku (sám som nechcel, aby ste sa nehnevali) a čo je hlavné trénovať. Je to absolútne reál, aj bez ikony na mape, sú tam ciele, takže je možné trénovať sám - aj streľbu aj navigáciu. Mapy nie sú veľké, čo sa mi páči, nečakám 15 minút, kým zistím, že som sa stratil. A čo je najlepšie výsledky sa hneď premietajú do tabuľky na nete - akýsi náš "denníček", takže sa tam dá vyčítať priebežné hodnotenie ako jednotlivca, tak aj letky. Včera sa mi podarilo zostreliť jeden flak, ale nakoľko aj oni mohli strieľať - neviem prečo :) , poškodili mi krídlo a aj keď som dokázal nájsť cestu späť a vrátil som sa, už sa mi nepodarilo pristáť.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní