Hyperloby-iné servre

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Užívateľov profilový obrázok
veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Re: Hyperloby-iné servre

Príspevok od užívateľa veikso » Ne, 26. Mar 2017, 12:05

Wunderfalke lital na AoE! Je ve statistikách.
:J:
Ještě Kukulo a Dušan a bude to jak za mlada :S:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Dano10
Brigádny generál
Dátum registrácie: Po, 22. Nov 2010, 13:21

Príspevok od užívateľa Dano10 » St, 29. Mar 2017, 07:24

Čo Wanderfalke....Veikso lítal. Nedá vedzet ani raport z letu nenapíše a Sid s Edom by sa tak ráda pridali. :J: :wink:
TriDuby_Luky
-------------------------
Aj ked blúdzíme , stracení zme neni

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » St, 29. Mar 2017, 16:48

A v nejbližších dnech musím zase. Potřebuju zkusit nový monitor - teda, novou leštěnku na plexisklo mojí kabiny. :P
Raport... Dostal jsem na prdel a pak ještě devětkrát. :evil:

Hardy
Brigádny generál
Dátum registrácie: So, 03. Jan 2009, 19:38
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Hardy » Št, 30. Mar 2017, 04:38

veikso napísal:
St, 29. Mar 2017, 16:48
Raport... Dostal jsem na prdel a pak ještě devětkrát. :evil:
... zle si sa strácal

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Št, 30. Mar 2017, 17:50

:lol: To jediné mi jde perfektně :mrgreen:

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Ne, 05. Nov 2017, 21:08

V piatok, že to skúsim či som to ešče nezabudól. Najprv dva tri súboje v offku a hor sa na Alexov /...ano Ivko to sú tí z ikonami :oops: / Lítalo asik 25 pilotóf a jak to býva k dispozícii šecký druhy letadél :roll:
Zobral som si La 7 s tromi 2O-cinami /s takými aj strelci môjho typu dokážu strelit ze slovenska aj muchu v rakúsku :J: / Štartuvalo mi to pjekne. Síce mužik z nedalekého kolchozu čosik kričál a aj mi mával z motyku ked som to zebral krížom cez kukuricu ale nokonec som sa bez straty desítky /aj dvacítky/ ocitol ve vzduchu :V:
Vedomí si svojej takmej ročnej absencije /skor by pasuvalo leteckej abstinencie/ som si začal bokom od letiska nastúpavat. 3000 metrov na Alexoch stačí. Začínam to točit ned enemi letisko a kúsok od neho vidzím jak asik 5 modrých porcuje dvoch naších. Padám na ních jak sokol na myši ...troj sekundová dáfka s troch 20 mm kanonof na Ki 84 a asik som ju tršku škrtol lebo horí jak sirka. Trošku som ich podráždžíl chlapčiskóf, lebo hned som ich mal troch na ocase, ale držím sa svojho predsavzacá nepúščat sa do zbytočných súbojof bez tréningu , využívajúc prebytok energie a zlachka im odstúpavám. Chystám sa na dlchší súboj, čo im moc nevoná a nakonec sa za mnu hore šplhá len jedna KI 84.
Tak si tam dokola lécéme . Odstúpam mu preklopím sa padnem na neho on odbrejkne a zas sa pomaly šplhá za mnu a dokola asi dve tri minutky, ked mu prichádza na pomoc Befko s neskutočným prééébytkom energie. Na nič sa nehrajem a Inštinktívne zdrhám ......ale nedá mi a druhý inštikt lofca ma posíla ešte do jedného steču . Padám na kičko / chlapec ked zbadal že mu došla pomoc strácá ostražitost /
a už dymí jak cukrovarský komín ...teda za socíku ked sme ešče mali funkčný cukrovar , ale to je zas inačá téma. Befku zdrhám nad naše letisko a pomaly začínam nastúpavat. Ked už cícím dost výšky ,vydávam sa naspet k enemáckemu letisku ,nájt si to befko. Befko nenachádzam ,ale vidzím pod sebu kontak lecící k nám. Hned ma napadá taká zvrhlost.... s Edom sme to nazývali taktika stepnej líšky. Spúščám sa nad hladinu, hbité Zerko z enemáckím skínem si to šine a netúší že líška už je medzi vlkmi. Lavina naberá neuveritelnú rýchlost, trase sa jek nevesta pred svadobnú nocu, ja mám na výstrel len zlomok sekundy , volačo sa ujme, ale netuším kolko a vtem mi zapraské v slúchadlách a velitel hlásí, že mám okamžite sednút lebo sme neplánuvane predvolaný na velitelstvo /na víno k susedom/ naberám kurz na letisko z veže mi potvrdzujú trecí zestrel a já pomali sadám /skackám jak kozla / ale prežijeme najnebezpečnejší súboj večera s pristávajúcu plochu, zhasínam mašinu presedám do velitelského džípa a ani nepočkám na svojho fánúšika z kolchozu kerý ma utekál k džípu privítat aj z nevím prečo stále mávajúcu z motyku...... :r:
TriDuby_Luky

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Po, 06. Nov 2017, 20:07

Tež jsem se tam byl asi před měsícem podívat. Vydržel jsem se nechat sestřelit asi sedmkrát (minimálně 4x to byl ten samý chachar z toho 3x v jednom jeho letu) a pak mě to přestalo bavit. Ale aspoň zas jednou kluci modří viděli Airacobru v TDI-čku. :roll:

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Št, 09. Nov 2017, 08:00

Toš to bolo asik preto, že na alexoch sa blbo strácá. Ale aj tak , toto by sa malo zakázat. :J: :wink:
TriDuby_Luky

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Št, 15. Mar 2018, 13:36

veikso napísal:
Po, 06. Nov 2017, 20:07
Ale aspoň zas jednou kluci modří viděli Airacobru v TDI-čku. :roll:
Dočítal som Pokriškina . Prečítal si Veiksov príspevok a nedalo mi nesadnút do Cobri.
Najprv v ofku asik hodinu som sa učil dostať z vývrtky za menej ako 1000 m straty výšky a šupsa na Aleksov.
Kedže času ani chuti nieje ako voľakedy tak som si dal záväzok aspoň 2x za mesiac. Najprv to bolo ako z Veiksom a po nejakých dvoch hodinách som sa odhlasoval bez zostrelu asi 16 krát virtuálne zabitý alebo vyskočený na padáku . Občas v súboji aj sám proti 5-tim. Ked po nejakom mesiaci somozrejme výlučne v P 39 N 2 Q 1 alebo Q 10 a potom som dokonca objavil na jednej mape P63 ale to je strašné letadlo až sa do neho hanbím sadať aby som nebol v presile :J: ./ sa mi podarilo navázat G2 a FW 4ku a odtiahnut ich od ich letiska do ich vnútrozemia . Samozrejme netušili že som v presile jako ked Mesi z FC Barcelony ide na dvoch obrancov. Najprv som ve vertikále Befku urobil dieru do krídle takže tam začal poletuvat jako kačica a FW sa po pár minutách , ked už ani ja som nemál náboje a rozmýšlal nad odpútaním sa zamieril aj z G2 k ich letisku G 2 ku mi za chvílu pripísalo FW štastne pristál tak ako aj ja. OD vtedy cca 2 dalšie polety už narastá aj moje skóre a pár krát /2/ sa mi podarilo vybrdnúť v boji aj z vývrtky. :!:

To len tak ak by sa chcel niekto pridať raz či dva krát do mesiaca v aircobre :r:
TriDuby_Luky

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Št, 15. Mar 2018, 16:18

Tak, zkusit bych to mohl, ale za střízliva to asi psychicky nezvládnu. Musel bych si dát před letem nějaké to ...estetikum. :twisted:

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Št, 15. Mar 2018, 19:51

Dám vedieť kedy. Zatial mi to vychádzalo v piatok alebo sobotu po 20 00 :r:
TriDuby_Luky

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Po, 26. Mar 2018, 07:26

Jak za starých časóf 1000 bodóf a išól som spat :V:
Ale asik tolko isto som bol aj zabitý alebo na padáku. :J:

PS: TS-ko tuším len orly.
TriDuby_Luky

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 30. Mar 2018, 12:08

Pekne.
Trochu OT, ale ja som v noci (osobne) sedlal kobru a guľometmi/kanonmi likvidoval člny na jazere. Málilo sa mi, a tak som chcel naládovať nejaké pumy a rakety. To však nebolo v ponuke a tak som chcel sedlať mustanga či lajťasa. Polemizoval som, či beriem B abo D verziu, až sa sen skončil. Do riti aj s takou robotou...
ano

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Pi, 30. Mar 2018, 18:43

No já už jsem se lekl, že's fakt lítal. :ad:

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 30. Mar 2018, 18:58

no po tom sne mám chuť. hlavne ked som sinatorovi kupil nadupanu mašinu, čoby zhltla aj BoS. len keby toho času bolo trochu viac :?
ano

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný