57_OTU_CZ_DEDIK

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
pacin
Vojín
Dátum registrácie: So, 12. Sep 2009, 13:51

57_OTU_CZ_DEDIK

Príspevok od užívateľa pacin » Ne, 08. Nov 2009, 16:27

Drazí kamarádi a příznivci IL-2 Sturmoviku!
Tímto vám oznamuji,že jsme na našem serveru 57_OTU_CZ_DEDIK spustili virtuální válku na téma Slovenské národní povstání,na kterou vás srdečně zvu.
Na serveru je k dispozici 22 map,které se mění podle toho,kdo vyhraje předchozí mapu.Žádná prohra a čtyři vítězství znamená vyhranou válku.
Celý projekt vychází z reálné skutečnosti.Snažili jsme se skloubit realitu s hratelností.Když objevíte něco,co odporuje skutečnosti a nepřispívá hratelnosti,dejte vědět a my to opravíme.Všechny mapy jsou otestovány,ale chybička se vloudit může.
Při tvorbě map jsme si poměrně dost vyhráli s cíli.Jsou lehké,těžší i velmi těžké.Potřeba ničení cílů je různá,od 100% po 25%.Čtvrtinu cílů stačí zničit na mapách označených P (plichtovací).Jestliže je napsáno,že je třeba zničit cíle v L7,tak to neznamená,že jsou to jediní nepřátelé na mapě.Některá města nebo třeba mosty mohou být oflakované.
Jelikož je nastavení obtížnosti podobné AH (letadýlko na mapě),doporučuji nelítat nad cestami a většími městy.Všechny cíle,které se mají ničit jsou zničitelné.Jestliže je flak schován v lese,je to proto,aby se nedal zničit.
Vyhraje ta strana,která zvolí lepší taktiku,bude číst briefing,má všestranné piloty.
Kdyby si některá letka chtěla dát naše SNP jako souboj s jinou letkou,je možné se domluvit,na krátkodobém zaheslování a nastavení serveru .Je třeba počítat i s tím,že válka může trvat i 12 hodin.
Přijďte všichni dělali jsme to pro vás!
Servr ,TS ,Statistiky>>>adresi http://gz1.lbfree.net/info/

Lenochod
Brigádny generál
Dátum registrácie: Pi, 31. Aug 2007, 13:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: 57_OTU_CZ_DEDIK

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ne, 08. Nov 2009, 16:45

To nevipadá vůbec špatně ještě sem napiš na jakou verzy to je a kdy lítáte?

Užívateľov profilový obrázok
Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Ne, 08. Nov 2009, 16:52

pyta heslo: a nikde ho neviem najst!!!!
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Ne, 08. Nov 2009, 16:57

možno by sa do toho dala integrovať vojna s FK
ano

pacin
Vojín

Príspevok od užívateľa pacin » Ne, 08. Nov 2009, 17:01

Chybička ,heslo už není.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Po, 09. Nov 2009, 07:32

Nějako to tam lagovalo nevim jak ostatním, ale po přiblížení se vůbec nedalo zamířit.

Palo
Štábny kapitán
Dátum registrácie: Št, 06. Sep 2007, 06:48

Príspevok od užívateľa Palo » Po, 09. Nov 2009, 13:21

Lenochod napísal:Nějako to tam lagovalo nevim jak ostatním, ale po přiblížení se vůbec nedalo zamířit.
Keby len to ale aj vlastny nas zostrelovali :S: nadrzani Lavockari nas sundavali v Bf-kach :roll:
Kdyby byli komunisté na Sahaře, byl by i písek na příděl.
Winston Churchill.

Jochen
Brigádny generál
Dátum registrácie: Št, 04. Sep 2008, 14:55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jochen » Po, 09. Nov 2009, 14:17

Ja som tam bol asi pred mesiacom. Niekedy keď tam začal Michal poletovať.
Tiež mi to lagovalo, sekalo...proste nehrateľné. Škoda, lebo misie vyzerali byť kvalitné.
P.S.: Naše krásne Slovensko je ajtak NAJ!!!!! :-)
Slovensko si ubránime. A keď treba, uderíme!

pacin
Vojín

Príspevok od užívateľa pacin » Po, 09. Nov 2009, 14:47

Sestřely od vlastních mě mrzí,proto tam jsou ikony,ale asi pro ty méně chápavé to nestačí.Doufám, že časem to pochopí každý.Pro ty nepoučitelné je tu banán,stačí upozornit Forda.
Co se týče lagování,mě to nelagovalo,FPS jsem měl na polovině normálu,nebo že by na Slovensko byli zauzlovaný kabely? :lol: Já tomu nerozumím,ale Ford na tom pracuje,a dáme vědět co by pomohlo.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Po, 09. Nov 2009, 15:16

Ty ikony by tam bít ani nemuseli, docela mi vadí když vidím nad letadlem nápis je to docela nepřirozené, každopádně mapy nebo alespoň ta jedna co jsem lítal tak byla dobrá na virtualní válku, ale jak jsem psal letadla poskakovali po přiblížení jak potrfená koza. :roll:

57_OTU_Ford
Vojín
Dátum registrácie: Ne, 08. Nov 2009, 16:48

Príspevok od užívateľa 57_OTU_Ford » Po, 09. Nov 2009, 15:36

Lenochod napísal:Ty ikony by tam bít ani nemuseli, docela mi vadí když vidím nad letadlem nápis je to docela nepřirozené, každopádně mapy nebo alespoň ta jedna co jsem lítal tak byla dobrá na virtualní válku, ale jak jsem psal letadla poskakovali po přiblížení jak potrfená koza. :roll:
V tomto případě bych skusil lehce ubrat na grafice ( pokud to poskakuje jen při přiblížení pak nestíhá počítač a chyba není na straně serveru, případně může poskakovat ten kterému to jeho PC nezvládá, pokud ale poskakují všichni je v nastavení grafiky )
No ikony i když jen nad vlastnímy tam jsou pro zabránění sestřelu vlastních letounů, což asi u mnohých nepomohlo. nastavení obtížnosti a dalších položek serveru bude dále poupravováno aby byslo dosaženo optimálního nastavení, to současné je kompromis který by měl vyhovovat většině lidí ( nelze se zavděčit všem ) to ale neznamená že nemůže být změněno na "full real". Záleží na přání většiny a na tom jaká sorta pilotů bude u nás létat.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Po, 09. Nov 2009, 15:42

Však jasně třeba se přizpůsobyt většině a co se týká té gafiky s tím problém nemám na ostatních servrech mi to šlape plynule, nebo když zakládám tak taky i když musím přiznat že jsem se setkal už s jistými problémy ale to bylo způsobené stíš špatným nastavením netu.

Jochen
Brigádny generál
Dátum registrácie: Št, 04. Sep 2008, 14:55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jochen » Po, 09. Nov 2009, 16:14

Ford tiež si nemyslím že by to bolo slabou mašinou. Zasa až taký tupý nie som. Pokiaľ mi na vašom serveri lagujú lietadlá, seká hra a na iných serveroch trebárs aj na tej istej mape to šlape ako švajčiarske hodinky, niekde asi chyba bude. Otázka znie že kde.
Tiež aj na našom serveri mi to niekedy laguje, občas sekne. A napr. na BP nie. Čím to je, čím to je...? :-)
Slovensko si ubránime. A keď treba, uderíme!

57_OTU_Ford
Vojín
Dátum registrácie: Ne, 08. Nov 2009, 16:48

Príspevok od užívateľa 57_OTU_Ford » Po, 09. Nov 2009, 16:58

No byla to jedna z možností, na server ještě mrknu ,skusím ještě přesunout databázi ILa na jiný server aby to neběželo na jednom stroji, tam dochází k načítání dat z DFka vždy jednou za 1s, což by mohlo mít neblahý dopad na plinulost, ale vzhledem k vytížení cpu to nemusí být příčinou. Skusím a uvidíme, nyní sql server načítáním těch dat zvyšuje rázově zatížení CPU z 22 na cca 70-80%.
jde o to že dosud jsme jeli na verzy 4.08m a současná konfigurace nemusí 100% vyhovovat verzi 4.09m. Uvidíme co s tím vykouzlím.
Díky za trpělivost jistě přijdeme na to kde je chyba.
Jinak vycházím z potíží které má nyní valec od stalinovych sokolu ( popisuje ten samý problém s tím že se mu to projevuje i v offline )

Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Po, 09. Nov 2009, 17:06

Mozno by to stacilo to skusit v takom mnozstve este na inej mape a nie SK. vcera ked sme sa tam stretli asi 8 strojov pod mrakmi tak to bol cisty LAG-fest
a pingi sli na 300.. mozno to bolo tou hustou oblacnostou.. mne osobne hra nelagovala ale niektore stroje ano.
a to nas tam bolo okolo 30 na sertvri. ale ked sme leteli trojica tak to slo v pohode.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný