Korea polety

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Re: Korea polety

Príspevok od užívateľa Kukulo » So, 26. Mar 2011, 14:42

Oni si holt daju robotu s tym aby to slapalo na skoro seckych masinach aj pridanych (motor, zameriavace atd.), tak asi predpokladaju ze si instalneme vsetko. Kazdopadne to mam zatial bez tych addon lietadiel a uvidim ako sa to bude spravat.

Od 16:00-20:00 to chalani chcu testovat, tak mozete skusit. Budu na BP TS.

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » So, 26. Mar 2011, 16:20

Lenochode k tvojmu dotazu ci je potrebne instalovat tie dodatocne foldre:

http://www.letka13.sk/forum/viewtopic.p ... 77#p159977

Lenochod
Brigádny generál
Dátum registrácie: Pi, 31. Aug 2007, 13:43
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » So, 26. Mar 2011, 18:08

Už jsem to vyzkoušel a fachá mi to.Jen našel jsem jisté chyby, Bf110C4/C4/B v air.ini je vepsaná ale ve víběru mašin není, bf109 original mají zase problém s kokpity.Stacionární letadla to už není žádná novinka.Zkoušel jsem nové era ale nepoužil jsem ten air.ini lebo v tom puvodním už jsou ta letadla vepsaná atd.

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » So, 26. Mar 2011, 20:57

Ja tie vrtulaky nak neriesim. Mam to len na Koreu a nake poletiky na Slovakiou55. Origo Bf-109 kokpity zrejme poriesi ked sa nainstali toten 001_Me109_Cockpits. Bf-110 mi tiez chybaju, ale nak ma to nebere. Z mojho pohladu bude najdolezitejsie ci sa v utorok pripojim na server abo nie. Uz trikrat bolo nie :mrgreen:

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 29. Mar 2011, 09:32

Sid poletíš dnes koreu?

Užívateľov profilový obrázok
Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Ut, 29. Mar 2011, 09:34

Lukas dneska uz by som mal byt free na 99%, akurat kukam, ze zas je instalovania na 2dni. skusim to vecer rozbehat a budem pribezne informovat..
PS: dufam ze ma kim po tolkych absenckach neprepusti zo sluzby.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 29. Mar 2011, 10:00

Aj ak by to byl problém tak se nic neděje a můžeme jít zalítat na 4.10.Jinak i já budu muset stáhnout ten update :wink:

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 29. Mar 2011, 10:50

Kukulo četl jsem u vás na L13, že se neví jestli se to dnes bude konat nebo spíš kdo bude hostovat, však napište frantíku jestli by nemohl hostnout někdo od nás.Alespň by se nemuselo tak dlouho čekat. :wink:

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut, 29. Mar 2011, 17:49

So ece len pred hvilou dorazil z prace.

One, zatial neviem kto dnes od nas poleti, tak zatial nemozem navrhnut ze budeme hostovat. Uz som pisal o nake detaily na vecer.

O hostingu sme im hovorili ale to bolo uz davno. Sak ked bude problem a bude mat kto od nas zahostovat, navrhneme. Ale ci to bude fingovat, totok ozaj nikto nefi :V:

Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Ut, 29. Mar 2011, 21:24

Dneska sa mo podarilo nainstalit V4.5 a dali sme s lukasom a chalanmi koreu.
1. let - Mig -15 , zostrel 2xF4U, navrat domov.
2. let - LA-7, zostrel 2xF4U, presun nad pusan, tu sme si skocili so sabrami do vlasov, bol som nad zemou zostreleny, mrtvy (motor za 30 rokov vykopu bagrom)
3. let - Mig-15, smer Pusan, zostreleny jeden sabre. Navrad domov stroj ok.

Francuzov nebolo vela asi preto mi to tak slo.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » St, 30. Mar 2011, 05:49

eso za jeden deň - S!
ano

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » St, 30. Mar 2011, 09:42

Včerejší let jsme zahájili se Sidem na stroji Mig-15, po startu jsme nabrali jižní kurz a zamířili k Pusanu ve víšce 4000m, u pobřeží jsme se otočili na západ a letěli k našim cílum, které jsme měli bránit.Nad cíli jsme zahájili patrolu a po ohlášení kontaktů jsme postupně sklesali až na 1000m.Vizuální kontakt první navázal Sid a identifikoval letouny jako F4U corsair, držel jsem se za Sidem a kryl mu 6h a tak jsem mohl sledovat jak sundal dva corsairy v krátké chvíli, následně jsme si všimli třetího, který právě zaútočil na naše cíle, Sid se za něj pověsil, ale už neměl munici tak jsem přišel na řadu já, přiblížil jsem se k corasiru na cca 150m a zahájil palbu při které jsem mu odstřelil chvost, následně jsem přitáhl a začal stoupat, no zapoměl jsem tam vzdušné brzdy a tak mě zabyla expoze mnou právě sestřeleného letadla.(nechápu jak mohl explodovat na vodní hladině při tak malé rychlosti).
Drzhý let, opět se Sidem ale už na La9, opět jsme nabrali jižní kurz a letěli nad naše cíle.Dostali jsme hlášení o vískytu nepřátel nad našimi cíli, už zdálky jsme uviděli pabu našeho flaku, doletěli jsme právě včas abychom zachytili druhou vlnu útoku.Společně s námi tam byl ještě jeden Mig15.Pilot migu ohlásil přílet tří kontaktů od víchodu, otočil jsem svůj stroj tím směrem a začal pátrat po kontaktu ve víšce cca 1500m, po chvilce prohledávání oblohy se podemnou zjevil F86, její pilot právě zahájil ostrou pravou zatáčku, překlopil jsem se vlevo a začal přitahovat k nepříteli, letěl přímo před můj zaměřovač, zahájil jsem palbu a F86 zasáhl od kabiny až po ocas, ze stroje se vyvalil hustý černý dým, letoun o chvíli později padl do moře.Následně si Sid všiml dvou F4U, prolétávali přímo pod námi, Sid zaútočil na zadního a palbou jej poslal do moře, já zaútočil na vedoucího ale musel jsem odklopit a počat ža svůj útok dokončí Mig15, následně zaútočil Sid, který jej také lehce zasáhl, pak jsem zaútočil já a F4U zasáhl na pravém křídle, pak útok opakoval Mig15 a za ním Sid který jej už sestřelili.Po té jsme se přesunuli nad Pusan, kde jsme zahájili patrolu asi v 3500m.Po chvilce pátrání jsme uviděli dvě dýmové stopy ze kterých se vyklubali dvě F86, urychleně jsme zahlásili jejich pozici ostatním a zahájili s nimi boj, do kud tam byly jen dva tak to ještě šlo ale o chvíli později se k nim připojil ještě třetí F86.Vzájemě jsme si se Sidem poskytovali krytí a hlaásili si kontakty které se nám střídavě věšeli na chvost.Střeli lítali kolem nás a mi měli co dělat abychom stíhali sledovat prostor a uhýbat.Pak se za Sida spustila jedna F86 a držela se jej stůj co stůj, Sid ji stáhl až k zemy ale nepřítel se jej držel a pálil na něj jak se jen dalo.Rychle jsem za ním otočil svůj stroj a letěl mu na pomoc, viděl jsem že má F86 vysunuté vzdušné brzdy, už už jsem se tam přibližoval, když to Sid schytakl a padnul, no pilot F86 se neradoval příliš dlouho, než stačil zasunout brzdy tak jsem se mu dostal na 6h na vzdálenost 200m, pilot F86 přešel do lehkého stoupání ve kterém jsem jej sestřelil.následně jsem svedl ještě souboj s jednou F86, která mě pak ve chvilce mé nepozornosti zasáhla a poškodila moji La9, ze které začalo rychle unikat palivo.Dotáhnul jsem svůj stroj na naši stranu frontu a bezpečně sedl asi 30km od našeho letiska na bricho.
Třetí let provedl v Mig15, nastoupal jsem do 4000m a zamířil k Pusanu.Zde už probíhal souboj našich s několika F86.Chvíli po té co jsem se dostal nad cíl jsem uviděl pod sebou několik kontaktů, někdo ohlásil že má F86 za ocasem a tak jsem se vrhnul za ním, uviděl jsem stoupat tři mašiny, první byl Mig15 za ním F86 a v pravo byl další Mig15, který si musel znovu nalítnout.Sledoval jsem svůj cíl do stoupání a když jsem se mu dostal na cca 150m tak jsem zahájil palbu, kterou jsem zasáhl F86 na chvostu a ten se po té oddělil, stroj se pak zřítil na zem.Následně jsem byl informován o F86 na mé 6h, rychle jsem přešel do sudovitého víkrutu a F86 dostal před sebe, pověsil jsem se za ní pomalu se dotahoval, pilot F86 začal provádět utažené zákruty a snažil se mě zbavit, ale já se jej držel, Sid mezi tím nad ním nastoupával a vytvářel si pozici pro možný útok, ale já jsem se už k F86 přiblížil a chystal jsem se ji sundat, točili jsme ostrou levou zatáčku, už už jsem na něj předsazoval když v tom mi chcípl motor, to byl opravdu děs, nezbívalo mi naž se odpoutat a snažit se jej nahodit, no bez valného úspěchu a tak jsem svů stroj obrátil na sever a snažil se dostat na naši sranu frontu, což se mi i podařilo.Následně jsem provedl zdařilé nouzové přistání.Po té co jsem opustil stroj tak jsem zjistil ,že není až na škrábance vůbec poškozený, následně si mě tam vyzvedly naši soudruhové od pozemního vojska a slíbyli že se pokusí stroj převést zpět na základnu :mrgreen:

1.let - Mig15, sestřel 1xF4U, při dopadu sestřeleného stroje na vodní hladinu jsem byl zabit, KIA.
2.let - La9, sestřel 2xF86A, stroj poškozen pabou nepřítele (otevřené palivové nádrže), přistání na břicho na naší sraně fronty, pilot OK.
3.let - Mig15, sestřel 1xF86, donucen přistát na břicho na naší straně fronty (zase mi chcípl motor), pilot OK.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » St, 06. Apr 2011, 14:39

Kukulo, tak tady máš zatím jednu mapu pro tu kampaň.Jedná se o období kde jsme asi původně skončili.Rok 1951,14.března tedy den před opětovným dobitím Seoulu vojsky OSN.Snad se bude hodit.
Chtěl jsem nastavit na letištích dozbojování pokud bude zásobené nebo spíš pokud tam budou ty objekty no Histo je změnil a tak se mi je nepodařilo najít, takže je dozbrojování defautní.Radar je nastavený od domácího letiska, vzdálenost cca70km, víška 7000m,min.víška 500-600m.Lodě spojenců mají také radary, ale trochu jinak nastavené.Briefing bude potřebovat hodit do AJ.

PS: to že nejsou k dispozici některá stacionární letadla pro koreu je dosti nepříjemné a to taky způsobuje to sekání po čas hry.
Mapa:
http://www.letkatriduby.sk/hangar/Lenoc ... ea1951.rar

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » St, 06. Apr 2011, 18:25

Ouki. DYk

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ne, 10. Apr 2011, 21:08

POslal som Vam briefing na utorok.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní