Korea polety

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Lenochod
Brigádny generál
Dátum registrácie: Pi, 31. Aug 2007, 13:43
Kontaktovať užívateľa:

Re: Korea polety

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 26. Apr 2011, 13:56

Oki ak nebude moct Raptor ani Tozzi tak se toho ujmu 8)

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » St, 27. Apr 2011, 09:08

Hoper na L13 napsal vše tak k tomu jen dodám a trochu poupravím.Oním městem nebyl Soul, tak hluboko jsme neletěli, to město bylo ve čtverci BA13 num8 a na tanky a kolony jsme zaútočili ve čtvercích BA14/15.Jinak s Hoperem pěkná spolupráce 8)

Souhrn:
1.let:
Start: letiště PY(OK)
Letadlo: Mig-15
Cíl: hlídka v prostoru BA-BC/17-19(OK)
Sestřeli: 0
Zničené pozemní jednotky: 1xtank(sherman)
Vlastní stráty: 0
Přistání: letisko Wonsan(RRR)(OK)

2.let:
Start: letiště Wonsan(OK)
Cíl: hlídka v prostoru BA-BC/17-19(OK)
Zničené pozemní jednotky: 13 nepřátelských vozidel(typ neznámí)
Přistání: letisko Wonsan(musel jsem opakovat okruh a tak jsem nestihl sednout, server off) pilot i letadlo OK.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Pi, 29. Apr 2011, 08:12

Mám takovou otázečku nebo i prosbu na Matweje.Proč nemáme letisko v Hungnamu od kud v realu startovali také Mig15 já vím že je PY blíže no na druhou stranu tím dáváme nepříteli dost dobry cíl, nemluvě o tom že startovat z jednoho letiska všichni zpolaluje.Antung a Tantung nechávám stranou protože jak jsem pochopil lítáme za severokorejce takže na Mig15Bis si můžeme nechat zajít chuť až do roku 1953 8) To se nám to pak bude bojovat až nepřítel dostane nové F86 :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Ut, 03. Máj 2011, 21:34

Po velmi tazkom dni som si povedal kaslem ja na vsetko idem si dat koreu.. A dobre som urobil. Priradili ma ku kukulovy do IL-10 na bitevnu misiu. Bol som povedeny navigaciou a to ja velmo mozem.. :S: takze som nas bezpecne dopravil na miesto. protilietadlova obrana bola hustaa, ale podarilo sa nam zrusit tusim 3 kolony bez poskodenia. A potom sa nasledne vratit zase bez kufra na letisko do BI 17 tusim.
Druhy let v Migoch-15 pomoct kamaratom. V tom sere to bolo strasne pre mna. Akurat ked som zvesil sabra spoza kukula dostal som na motor. vyskocit som nestihol (nevedel rychlo) takze mrtvy.

resume:
1.let Il-10, start , utok , pristatie vsetko ok.. znicene pozemne netusim
2.let Mig-15 start, let, zostreleny 1 sabre, potom zostrelili mna, pilot zomrel v masine.

Dikes kukulo dikes vsetci.
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut, 03. Máj 2011, 21:48

Dali sme dole 47 aut/nakladiakov/obrnenych vozidiel vtedy.

To s migom som nezvladol ja. Zla strelba a nedobre som to potiahol hore. Obaja sme sli dolu potom. Som zazmatkoval.

Ale zaujimavy polet! Dyk!

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » St, 04. Máj 2011, 12:06

Včerejší let jsem abolvoval s Matwejem na Mig-15.
1.let:Start z PY, po té jsme nastoupali cca do 4000m a letěli do sektoru AU-AX(15-16).Po 10 minutách letu jsme se dostali do našeho prostoru a zahájili patrolu.Uběhly asi dvě minuty když Matwej zahlásil spatření velké formace vysoko nad námi, podíval jsem se a spatřil dvě formace, jednu větší a druhou menší, která se za první trochu vzdálená.Uvedl jsem svůj mig15 do stoupání a odhodil přídavné nádrže.Matwej mezi tím nahlásil velení spatření kontaktů a pak letěl za mnou.Asi po 4 minutách stoupání jsem se konečně dostal do víšky 8000m ve které letěli naše kontakty ze kterých se vyklubaly dvě formace B-29.Jako první jsem zahájil útok, ale moc se mi nepovedl, následně kolem mě proletěl Matwej a zaůtočil na první formaci(větší), povedlo se mu sundat dvě B-29, ale při dalším útoku to koupil a jeho stroj explodoval.Já jsem pak provedl ještě jeden útok na první formaci, ale né moc zdařilí, povedlo se mi jen jednu lehce zasáhnout.Následně jsem otočil a věnoval se druhé formaci, zde jsem konečně zaznamenal první větší úspěch, nadlétl jsem nad B-29 a pak se spustil na vedoucího formace, při letu strmhlav jsem si vysunul vzdušné brzdy a vysunul bojové klapky, rovnal jsem si cíl v zaměřovači, cca 300m od B29 jsem zavřel brzdy a udržoval cíl v zaměřovači, poslední oprava a pak jsem zahájil na vzdálenost 150m palbu, která B29 zasáhla na levém křídle a na trupu, B29 začala hořet a o pár sekund později jí odpadlo levé křídlo ve vívrtce se pak řítila k zemy.Tento postup jsem opakoval ještě dvakrát a v obou případech jsem poslal k zemi další B29 a jednu poškodil.Po poslením útoku jsem se ocitl bez munice, opustil jsem zbylé B29 a zklesal do 4000m, podle radaru jsem se ocitl 40km severně od Haeju.Nahlásil jsem Matwejovi polohu B29 a jejich přibližný směr a letěl sednout na letiště v Haeju.Přistání proběhlo bez komplikací, zaparkoval jsem na konci dráhy a zahájil RRR.Matwej mezitím dolétl k Haeju a zahájil nademnou patrolu, protože se na radaru severně od nás objevila větší formace letadel.Po dokončení RRR jsem odstartoval a společně s Matwejem jsme se vydali prověřit formaci letadel, která nás obletla a nyní se nacházela si 20km jihozápadně od nás.Následovalo pronásledování duchů pomocí radaru asi po třech minutách jsem zjistil závadu na spojení a pak mě koplo ze serveru.
3.let:Start z PY opět na Mig-15.Zamířil jsem k Haeju kde Matwej prováděl RRR.Po příletu k Haeju mi Matwej nahlásil poškození jeho brzd( při přistání si je přehřál).Chvíli jsem nad ním hlídkoval, ale pak nahlásil Hoper, že jim dochází palivo a tak jsem nabral víchodní kurz a letěl do prostoru AU-AW(18-19) střežit most a naše pozemní jednotky.Po příletu do prostoru jsem zahájil patrolu ta trvala asi 15 minut, mezitím mi Matwej nahlásil další poškození jeho stroje, opětovný start provedl z Wonsanu.První kontakty na radaru se objevili záhy jižně 20km o de mě, letěl jsem je prověřit ale nic jsem neviděl a tak jsem se vrátil opět do svého sektoru a znovu zahájil hlídku.Ve chvíli kdy byl Matwej asi 30km severně o de mě, přišlo hlášení o větší formaci letadel směřujcích k letišti Haeju, byly o de mě asi 30km a tak jsem se rozhodl jim nadletět a zamířil přímo k Haeju, Matwej též otočil a směřoval za mnou.Víchodně asi 10km od Haeju jsem uviděl dva stroje, spustil jsem se za ně a po chvíli je identifikoval jako F-84, než jsem se k nim stačil přiblížit odhodili nad letištěm své bomby a začali točit pravou zatáčku, zavěsil jsem se za levého vnějšího a dotáhl se k němu.Po přiblížení na vzdálenost cca150m jsem zahájil palbu, moje střeli se zakousli do F84 a po zásazích na levém křídle a trupu následovala exploze, jedna F84 byla dole, následně jsem se chytil druhé F84, která točila levou zákrutu, nahlásil jsem jí a Matwej mi potvrdil že je za ní asi 300m, zahájil jsem vysoké YoYo a sledoval Matweje jak se k ní přibližuje.Zavěsil jsem se asi 500m za Matweje a kryl ho, byl jsem v klidu a očekával jsem brzký konec F84, Matwej už byl v idealní vzdálenosti a zahájil palbu no pak se to nějak pokašlalo, ani nevím jak ale F84 se ocitla za Matwejem na 6h, pak ve stoupání pronásledovala Matweje a zahájila po něm palbu, rychle jsem se za ní zařadil ale byl jsem až moc rychlí, vysunul jsem brzdy a bojové klapky no pak jsem zase moc zpomalil a tak jsem nedokázal pořádně zamířit, zahájil jsem palbu ale ta se minula účinkem, pak jsme všichni tři přešli do klesání F84 byly stále za Matwejem a dosti blízko, rychle jsem se dotahoval a rovnal si ji v zaměřovači, viděl jsem jak po Matwejovi pálí, už už jsem se chystal vystřelit když v tom jsem uviděl velkou explozy, hledal jsem kontakt ale nikde nic nebylo, F84 to napálila svím strojem do Matweje.Následně jsem otočil na jih od kud přilétali dva kontakty, Hoper hlásil nedostatek munice ale připojil se ke mě.Kontakty jsem uviděl na své druhé hodině a nahlásil to Hoperovi, pak jsem zahájil pravou zatáčku, kterou jsem se dostal za praví vnějsí stroj, byla to F84, rychle jsem se k ní přiblížil a na vzdálenost cca 150m zahájil palbu, kterou jsem jej však jen poškodil, pod mojí palbou přišla F84 o pravou víškovu a část směrového kormidla, nechal jsem to tak a přesunl se za druhou F84 vlevo, ta začala točit levou zatáčku, zavěsil jsem se za něj a vypálil dávku, ta jej však jen škrábla.Následně jsem viděl jak Hoper útočí na tu poškozenou F84 a svojí palbou jí dává dole.Pak jsem uviděl další F84 točila pravou zatáčku a za ní byl Matwej na La9, než však mohl zahájit palbu dostal jsem se za ní a zahájil palbu, kterou jsem F84 odstřelil levé křídlo.Následně jsem sledoval její dopad do moře.Už jsem chtěl letět na letisko a sdnout když v tom se za mnou objevil kontakt, byla to F86, zahájil jsem táhlou pravou zatáčku a naváděl na sebe ostaní Mig15 a Matweje na La9.Ti se rychle přibližovali ale pilot F86 na mě zahájil palbu, ta mě naštěstí minula ale musel jsem utáhnout pravou zatáčku a následně přejít do protipohybu tak abych se dostal za F86, v té chvíli zahájil některý z našich Mig15 palbu na mého pronásledovatele, ten byl tak nucen odklopit a opustit mě, avšak za tím Midem byla další F86, srovnal jsem stroj a F86 prolétla v pravo o de mě, následně přešla do levé utáhnuté zatáčky, letěla mi přímo přes zaměřovač, počkal jsem si a pak zahájil palbu ta však minula a tak jsem zahájil pronásledování F86.Palivo mi docházelo velmi rychle už jsem byl pod 100l, ale byl jsem docela blízko a dotahoval se za mnou se už ale řadili další dva Mig15 a od Hopera jsem dostal rozkaz k okamžitému návratu na letisko, poslušně jsem provedl i když mě dělilo od střelby jen pár sekund a v pravé zatáčce jsem opustil pronásledování, vracel jsem se když jsem si všimnou F86 zase předemnou ta pronásledovala jeden náš Mig15, chystal jsem se jí sundat vzdálenost cca 200m když v tom přišlo hlášení od Hopera a Matweje že mám zasebou F86 a abych se okamžitě uhnul, rychle jsem potlačil, dal páku od sebe a pak přešel do prudké pravé zatáčky, ohlédl jsem se a zasebou uviděl zatraceně blízko F86, jen tak tak jsem se odputal, zanechal jsem všech tužeb na další sestřel a letěl na letisko.Nad Haeju však byl boj a tak jsem se rozhodl letět na nouzovou základnu 20km jihozápadně od Haeju.Se mnou tam letěl i Hoper.Přístání jsem musel provést na poprvé, protože palivo mi zatraceně rychle ubívalo a ručička byla už skoro na nule, naštěstí se mi to povedlo sice trochu ve větší rychlosti ale povedlo se mi to ubrzdit a na konci dráhy jsem bezpečně zaparkoval svůj stroj.Matwej pak sedl o chvíli později na Haeju po zničení nepřátel.

Let to byl celkem úspěšný až na to že jako velitel naší dvojce jsem moc nezabodoval, první chybu jsem spravil když jsme neřekl Matwejovi že letíme na ty B29 a ten pak trochu meškal, kdyby tam byl cover tak si nás po jednom pěkně rozeberou.Druhou chybu jsem udělal když jsem nedokázal Matwejovi pomoc od F84, díky špatnému úsudku jsem byl nepřipraven a nemohl pak rychle zasáhnout. :? Matweje obdivuji že to se mnou vydržel a dodatečně se mu omlouvám :?

PS: Taky by mě docela zajímalo kde lítali frantíci takovou dobu :?:

Shrnutí:
1.let:
Cíl: hlídka v prostoru AU-AX(15-16)(OK)
Sestřeli: (jisté 3xB-29) (nepotrzené 1xB-29 stroj jsem poškodil)
Zničené pozemní jednotky: 0
Přistání: letisko Haeju,1xRRR(OK)

2.let:
Start: letiště Haeju(OK)
Cíl: hlídka v prostoru AU-AW(18-19)
Přitání: Do cca 10 minut letu mě koplo ze serveru.

3.let:
Cíl: hlídka v prostoru AU-AW(18-19)(OK)
Sestřeli: (jisté 2xF84) ( 1x poškození F84 ale stroj jsem nedokončil)
Přistání: letisko jihozápadně 20km od Haeju(OK)

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » St, 04. Máj 2011, 19:59

Pekne, dik za reporty.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » St, 11. Máj 2011, 05:28

Včerejší let s Hoperem na Mig-15.
1.Let:Start z letiska Wonsan,cíl, hlídka v prostoru BG-BI(13-14) pro technické potíže na lince jsem odstartoval o pár minut se spožděním, Hoper letěl na před a tak se do prostoru dostal o pár minut dříve.Po příletu do prostoru jsme zahájili hlídku a patrolovali v oblasti, nic zvláštního se nedělo, nepřítel si vybral jako hlavní cíl letisko Haeju v našem sektoru tak byl klid.Počítali jsme, že se nepřítel po úspěšném odbombardování Haeju zaměří následně na víchodní část frontu a tak jsme postupně s Hoperem provedly RRR na letisku BG15.Po dozbrojení a dotankování jsme dostali rozkaz k přeletu nad letisko Haeju kvůli neodbytnému zájmu imperialistů.Letěl jsem napřed Hoper mezitím prováděl RRR a pak měl letět az mnou, bohužel si při vzletu poškodil podvozek a tak se musel přesunout na letisko PY.Já pokračoval v letu a po takých 10min jsem se dostal nad Haeju kde se ku mě přidal Hoper.Následně jsme prováděli petrolu nad naším letiskem, chvíli se nic nedělo no pak se nad letiskem rozezněli sirény a flak zahájil palbu, letisko bylo opět bombardováno.Zrovna jsem letěl od víchodu když jsem si všiml stoupajcího kontaktu, který ostřeloval flak, nahlásil jsem to Hoperovi a letěl se mrknout na imperialistu, dostal jsem se k němu prví, nepřátelský pilot změnil směr a opět zamířil k Haeju v té chvíli jsem se jej chytil a zavěsil se za něj, musel jsem vysunout vzdušné brzdy abych jej nepředlétl, dostal jsem se na vzdálenost cca 400m když mě nepřítel zaregistroval a zahájil úhybné manévru, no držel jsem se jej a nepustil ho, přiblížil jsem se na cca150m a když se chystal provést ostrou zatáčku do leva zahájil jsem palbu a zasáhl jej do pravého křídla, F9F2Panther se převrátil po křídle na záda a zřítil se do moře.Následně se nad letiskem objevil další kontakt za který se dostal Hoper, ten jej pronásledoval, nepřítel si jej všiml a snažil se Hopera setřást no nepovedlo se a o chvilku už další F9F2Panther ryl zem, Hoperovi se sice nepovedlo nepřítele zasáhnout no jen díky tomu že jej naháněl imperialistický pilot narazil do země, takže podle mě je to jasný sestřel.Po tomto jsem na Haeju provedl RRR a po dotankování 700l paliva jsem opět vzlétl a přidal se k Hoperovi a opět zahájil hlídku nad letiskem.Chvíli byl klid pak nám z letiska oznámili přílet nepřitele, uviděl jsem palbu flaku směřujcí od letiska opět jsem nahlásil Hoperovi a vydal se sledovat nepřítele, ten byl však zasažen flakem a padl.Opět jsme zahájili patrolu a situace se opět opakovala další F9F2Panther se dostal k letisku a odbombardoval, Hoper se jej chytil ale situace se opakovala a nepřítel to před Hoperem zaparkoval do země.Opět jsme se vrátili k patrole no čas nám pokročil a tak jsem Hopera informoval, že ukončuji patrolu a jdu na přistání v Haeju.Naletěl jsem si a sedal od víchodu už už jsem dosedl na dráhu a zahájil brždění rychlost 100km, když v tom se z radia ozval hlas Hopera a Kukula, letisko je pod útokem F9F2Panther se blížil k letisku už byl v jeho těsné blízkosti, no rychle jsem se rozhodl a přerušil přistání, přidal jsem tah na 100% a dal bojové klapky, zrak se mi upřel na konec dráhy naštěstí jsem se odlepil včas, no v té chvíli mi nad hlavou prolétl F9F2Panther zahájil jsem k němu stoupání,ale něco nebylo v pořádku letěl jsem nějak pomalu a pak mi to napadlo, zapoměl jsem zasunout vzdušné brzdy, rychle jsem tak učinil a vidal se pronásledovat Panther, Hoper už byl za ním a tak jsem se zavěsil za Hopera a sledoval jej, ten byl však rychlí a ke všemu Panther se skryl v mraku a tak jsem se dostal na řadu já, zavěsil jsem se za Panther a když jsem byl ve vzdálenosti cca150m zmáčkl jsem spoušť, no nic se nestalo žádný náboj neopustil ústí mích hlavní, zapoměl jsem odjistit zbraně a tak jsem se uhnul do prava, Hoper se opět spustil k útoku, vše jsem pěkně sledoval, nepřítel letěl rovně a nikterak nemanévroval, Hoper se dostal na dobrou vzdálenost a zahájil palbu na cíl o sekundu později jsem uviděl explozi F9F2Panther, následně jsme s Hoperem otočili zpět k letisku Haeju kde jsme o pár minut provedli podařené přistání.Pěkný let to byl, díky všem ale hlavně díky Hoperovi 8)

Souhrn:
1.let:
Start: letiště Wonsan (OK)
Cíl: hlídka v prostoru BG-BI(13-14)(OK)
Sestřeli: (jisté 1xF9F2Panther)
Vlastní stráty: (žádné)
Přistání(RRR): (letisko BG15 1x,letisko Haeju 1x)(OK)
Přistání konec letu: letisko Haeju (OK)

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ne, 15. Máj 2011, 20:48

Dakujem za report Lenochode!

Vzal by si velenie nad misiou c.6?

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Po, 16. Máj 2011, 07:32

Ak bude třeba tak ano :wink:

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Po, 16. Máj 2011, 19:33

Ano bude treba :r: Vidim ze sa Tvoje kompetencie v LTD rozsirili (zahrna to aj organizaciu) a myslim ze to bude pre Teba aj pre nas zaujimava skusenost.

Lenochod
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lenochod » Ut, 17. Máj 2011, 06:31

Tak tedy dobrá, na TS dojdu o 20:30.

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Ut, 24. Máj 2011, 04:55

Lenochode misia sa opakuje, tak ak dojndes, poprosil by som Ta o prevzatie velenia tak ako minule.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní