Rebarbora 5/1941

pokoec o poletoch na rôznych servroch, hostoch,....
Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Re: Rebarbora 5/1941

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št, 22. Dec 2016, 00:59

No prehlasit jednu celu letku z cervenych na modru jednoduchsie nebude. Navrhol som to iba dvom pilotom a znechutilo ich to :S: Ale tak opravnene.

Vcera som bol po vianocnom vecierku... :mrgreen: A neuvedomil som si ze Luky sa prihlasil 20. decembra, tj. este pred tym ako som uzavrel prihlasky pre reds do stihacov. Napadaju ma teda nasledujuce moznosti ak mate zostat spolu:
- vyrobim Vam novu squadronu, PRU tj. prieskumnu. Dostanete spitfiry Ia a budete velitelovi k dispozicii ako prieskumna jednotka ale plne bojaschopna. Zial nemame spitfirov s vacsim doletom ako boli skutocne verzie "G", takze budete musiet setrit palivom tak ako ostatni piloti (toto riesenie som mal v zalohe pre Letku 13, zial modri kolegovia sa zatial vo velkom nehlasia a nemozem si dovolit sam sebe protestovat ze chcem spitfira o ktorom snivam cele dva mesiace co sme robili na akcii :mrgreen: )
- Beauforty I Late - bobardovacie/torpedove stroje. Tu su volne este 3 miesta
- este ma napada, ked presuniem Pipa nejako k spitfirom k 310tej, mozte osedlat Whirlwindy spolu s 311tou a Tozzifanom. Ked ich vsetky znicite, prejdete na Spitfire Ia (toto by som musel s nimi najprv nejak dohodnut)

Aj keby sa teraz este niekto z Troch Dubov nahlasil, uz ho nebudem moct pripojit k Vam. Jedine ze by si zobral toho Beauforta a sli ste tam vsetci traja.

Moznost letiet za modrych zostava. Situacia ktora nastala si vyzaduje aby sme s L13 leteli na modrej strane. Necakal som taky disbalac.

Myslim ze mate vytvoreny dostatocny pocet moznosti aby ste si vybrali co Vam vyhovuje. V predvcerajsom rozosmiesnenom stave som Luky nevidel ine moznosti ak so Ti vtedy ponukol. Bola ruka hore a kosela ven. A riesil som nake ine zavaznejsie organizacne veci okolo akcie. Viac ponuknut nemozem, ale vzhladom na moznosti co su na vyber asi ani nie je treba. Evidentne som Vas s veiksom nasrdil. Ospravedlnujem sa, sledoval som uplne iny ciel. Za vsetko moze pochopitelne hvosciar. Keby letel za modrych (sak je slovanista), mohl byt davno za vodou.

Užívateľov profilový obrázok
Doomer
Plukovník
Dátum registrácie: Ne, 01. Aug 2010, 11:02
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Doomer » Št, 22. Dec 2016, 08:15

Chlapci, vyzera to na paradnu akciu. Som rad ze Vam chybam ale uz som nedrzal virtualny knipel a prevetraval virtualne kone ani nepamatam. Som sice 1 ale taka -1 :-)

Okrem toho som 28. mimo dosah akejkolvek siete.. snad okrem mobilnej :-)
... Hardy zamavaj krídlami ....
If flying were the language of man, soaring would be its poetry.
Soaring flight is the pursuit for energy. H.W. Grosse first pilot who flown 1000km FAI triangle

veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Št, 22. Dec 2016, 09:50

Tak teď tomu nerozumím. Edo můžeš letět, nebo ne? Šel bych do těch Beaufortů a můžem i s Lukym udělat krásnou tříčlennou formaci. 8)
V té fotoprůzkumné peruti bysme mohli být taky všichni tři, nebo jen dva?

Edit: Už jsem si to přečetl vedle - Edo 28. nemůže. Kukulo, dej nás kam chceš.
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Dano10
Brigádny generál
Dátum registrácie: Po, 22. Nov 2010, 13:21

Príspevok od užívateľa Dano10 » Št, 22. Dec 2016, 10:06

Kukulo napísal: Viac ponuknut nemozem, ale vzhladom na moznosti co su na vyber asi ani nie je treba. Evidentne som Vas s veiksom nasrdil. Ospravedlnujem sa, sledoval som uplne iny ciel. Za vsetko moze pochopitelne hvosciar. Keby letel za modrych (sak je slovanista), mohl byt davno za vodou.
Luboš, vôbec si ma nenasrdil. Vzhladom k tomu že som neletel takmer rok. Môj prínos pre mužstvo asi taký, že budú musiet dávať na mna pozor, aby som sa nestratil, poprípade niekoho nášho omylom nezostrelil. :roll: :mrgreen:
Tvoja špecka, tvoje pravidlá a ja to plne rešpektujem.
Pali, Edo už bude večer 28:12: na chate s trénerku.....pardon s hrubou knihou študovať ako lietať bombardérom. :ja:
Čo sa týka Rebarbory beriem aj, prieskumných spitov, alebo Beauforty aj keby sme boli len dvaja.
Ak by sa nebodaj prihlásilo viac Trojdubákov ako traja, rád pôjdem aj za modrých. :r:
TriDuby_Luky
-------------------------
Aj ked blúdzíme , stracení zme neni

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Št, 22. Dec 2016, 12:18

... Za vsetko moze pochopitelne hvosciar. Keby letel za modrych (sak je slovanista), mohl byt davno za vodou.
nakopat ho do riti, hvosciara jedn/blého :J: :J: :J:
čo mi minule spomínal, že on jedine k červeným
ano

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Št, 22. Dec 2016, 17:54

Hvosco napísal: čo mi minule spomínal, že on jedine k červeným
...som ti to dávno predpovedal :ja:
TriDuby_Luky

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » Št, 22. Dec 2016, 22:48

Chlapi, dohodnite sa teda v com poletite. Lukymu je to jedno a veikso pisal nech ho hodim kde treba. Akurat neviem kde treba, lebo nevelim cervenym. Jak to citite. Mat vasu moznost volby 8)

Doomer
Plukovník
Dátum registrácie: Ne, 01. Aug 2010, 11:02
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Doomer » Pi, 23. Dec 2016, 09:48

Kukulo ja to citim tak ze by som prehodil termin na 27. a potom poletim aj v prieskumnom Storchovi :-) Alebo bude soferovat auticko po drahe :roll: :roll:
... Hardy zamavaj krídlami ....
If flying were the language of man, soaring would be its poetry.
Soaring flight is the pursuit for energy. H.W. Grosse first pilot who flown 1000km FAI triangle

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Pi, 23. Dec 2016, 12:03

Pali vyzerá to len na našu dvojicu. Nechám na teba či v prieskumných spitoch, alebo pre istotu v Beauforty ak by to Sid, Hvosco,Ivco.... alebo Edo stihol /išiel na chatu 29. ráno/ :r:
TriDuby_Luky

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Pi, 23. Dec 2016, 15:39

Klidně ty Beauforty. Já jsem Kukulovi psal, ať mě dá do toho nejpomalejšího Spita co tam najde. To ten bombarďák splňuje :V:
Horší je to s tréningem. Jestli do toho nesednu dneska (a to jsem už solidně kontaminovaný), tak nejdříve 27. 12. A to ještě kdoví jestli. Na to, že jsem v tom krámu v životě neletěl, je to docela odvaha, dát si v něm specku, jen tak z voleje.
Holt - blbý termín.
Ale ve jménu Krále - vlasti a národa, přinesu i oběť nejvyšší. Když se pak o mě budou děti učit další dva a půl roku. :t:

Dano10
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa Dano10 » Pi, 23. Dec 2016, 16:52

:r:
Kukulo prosím napíš nás tam, :J:
TriDuby_Luky

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » So, 24. Dec 2016, 07:30

OK :r:

Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Sidewinder » So, 24. Dec 2016, 10:01

mam to rozbehane.. kukulo pripis ma niekde k mojim rodnym..
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » So, 24. Dec 2016, 11:52

Vítej Side. Rozbijem jim to tam, jak jen to půjde. :twisted:

Kukulo
Major

Príspevok od užívateľa Kukulo » So, 24. Dec 2016, 22:27

Oki, zapisem Ta Sid.

Kto je na fore Orel a nema pristup do skryteho cerveneho vlakna nech o pristup poziada.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní