Prievidza 2010, ..., 20XX

Odkazy, stretávky,... / Messages, meetings,...
Hardy
Brigádny generál
Dátum registrácie: So, 03. Jan 2009, 19:38
Kontaktovať užívateľa:

Prievidza 2010, ..., 20XX

Príspevok od užívateľa Hardy » Pi, 27. Aug 2010, 06:25

.Mládenci, načim nám rozmýšľať nad druhým ročníkom stretnutia letky. Je možnosť usporiadať stretnutie na letisku v Prievidzi.
Predbežný termín by bol 25.-26.9.2010. Zatiaľ je možný termín aj o týždeň skorej, ale tento termín má voľno aj Ivo, tak aby sme boli všetci.
K dispozícii máme:
  • - chatku s piatimi posteľami (prenajíma sa cca od 13.00 do 13.00 - cena 60,-€ za noc), zmestí sa tam ešte minimálne toľko spacákov
    - trochu trávy za chatkou na prípadné postavenie stanu - stanov (teraz ma napadá, na letisku máme taký vojenský stan má cca 4 x 4 m, ten by sa tam tiež dal postaviť a nebolo by treba viac malých
    - murovanú miestnosť v budove strážnice cca 6 x 4 na PC - dva...stolička...stôl...brífing...neviem
    - k dispozícii je gril
    - môžem zapožičať pípu
    - a samozrejme cesta od chatky ku miestnosti pod strážnicou vedie cez reštauráciu...
Mám sľúbenú prehliadku výroby Dynamic-ov (ultralajty, vyrábané na letisku).
Vyhliadkové lety na Dynamicu a vetroni sú samozrejmosťou - vzhľadom na počasie.
Na letisku sa vykonávajú aj tandemové zoskoky - ak by aj na a to mal niekto chuť.

Platili by sme akurát chatku (60,-€) - tá sa zadarmo nedala a samozrejme prípadné vyhliadkové lety a útrata v krčme - ak by nejaká bola. Všetko ostatné nám je poskytnuté zadarmo.

Miestnosť bude treba upraviť - stoly, stoličky a neviem čo ešte a keby sme chceli vojenský stan, tak ho bude treba postaviť.
...hlasovanie sem dať neviem...

Užívateľov profilový obrázok
Sidewinder
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 10:04
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prievidza

Príspevok od užívateľa Sidewinder » Pi, 27. Aug 2010, 07:00

ja som za tu prievidzu, letka patri na letisko :) a chcem si posediet vo vzduchu vo vetroni :-)
Když se ocitnete ve férovém souboji, asi jste neco dost podelali.

Hvosco
Divízny generál
Dátum registrácie: Ne, 16. Mar 2008, 14:39

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 27. Aug 2010, 07:07

do akej miery tam bude sukromie, viď aktivita osadenstva letiska, otázne pohlady Prievidžanov, zásahy opitých nesptatných výrastkov,..... Daj mapu
kolko stoji taký let na vetroni? a unesie ma vôbec?
je tam toaleta?
je tam kde gŕcať?
....
ano

Hardy
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Hardy » Pi, 27. Aug 2010, 07:59

Hvosco napísal:do akej miery tam bude sukromie, viď aktivita osadenstva letiska, otázne pohlady Prievidžanov, zásahy opitých nesptatných výrastkov,..... Daj mapu
kolko stoji taký let na vetroni? a unesie ma vôbec?
je tam toaleta?
je tam kde gŕcať?
....
  • - chatka a miestnosť pod strážnicou sú len pre nás, dajú sa zavrieť a zamknúť
    - aktivita na letisku bude, myslím, že pre nás je to len dobre
    - pre mňa je letisko "chrám svätý" - nepoznám otázne pohľady na letisku
    - opitý tam ak, tak budeme len my a my sme rozumní
    - unesie ťa to... keď to unesie mňa
    - ceny musím pozrieť, takto z hlavy neviem

veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Pi, 27. Aug 2010, 08:01

:b: Jsem všema deseti pro! Rozhodně. Chce to pivo, oheň a gitáru. Nehraju ale zpívat budu už po druhém škopku. Spím klidně ve stanu. A kdyby byl z vaší strany zájem, můžu zajistit pivo z "naší strany" i s pípou. Ale musíte si rozmyslet, jestli mám přijet autem nebo na Kwakovi. Tam bečku nenaložím :?
Termín mi vyhovuje. Máme sice tou dobou rodinnou oslavu, ale tu můžu přesunout o týden dřív. Šmarjá jak já se těším!!! :S: :jee: :nj: :sl:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Hardy
Brigádny generál
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Hardy » Pi, 27. Aug 2010, 08:46

zabudol som dodat, ze by bolo pekne sa stretnut aj s L13, na letisku na to priestor je, len ja neviem na koho sa mam obratit...

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 27. Aug 2010, 09:09

S letkou 13 to vyzerá, že nevyzerá. Pýtal som sa Roba, jeho bodky a J.F.Kukula. V tom termíne maju svje muehehe u Palopala v garáži :? , takže asi ništ. Škoda. :( Snil som sen....
No keď to tak skraja zosumarizujem, tak mi to je divnô - clivo. Jochen ništ :cry: , Igor na pár hodín :ad: , Sid na 30-60% :evil: ... Kukulo ee, po bazénu díra, araba odvedli, pštrosa taky, Irenka odešla ............

No, pekne sa to vybarvuje. A to ešte Edo ma tam bude celý čas volať, že Hvosko.... :cry: :mrgreen:
ano

Robo.
Major
Dátum registrácie: Po, 10. Nov 2008, 13:12

Príspevok od užívateľa Robo. » Pi, 27. Aug 2010, 09:21

Sak ja sa uz pytam, uvidime... Inak kebyze to date 18. tak sa terminy nebiju a je to napokon moja rodna hruda.
38

veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Pi, 27. Aug 2010, 09:22

No tak to je ale hodně slabá účast. A jiný termín teda by pomohl?

Edit. Tečkovany to napsal dřív :wink:
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

Doomer
Plukovník
Dátum registrácie: Ne, 01. Aug 2010, 11:02
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Doomer » Pi, 27. Aug 2010, 10:33

Moja ucast pokial to bude v PD 100%na. Co sa tyka toho lietania tak na dynamiku to volakedy stalo 2E minuta ale to sa mohlo zmenit. Co sa tyka letu na vetroni tak to sa vieme mi dohodnut. Normalna cena sa mi zda ze je 30E na 20 minut ale to som si neni isty. No a este samozrejme zavysi na sikovnosti pilota ako rychlo sa vie respektive nevie dostat na zem :-). (Termika)

to Hvosco: Velmi rad si ta v mojej databaze premenujem :-)
... Hardy zamavaj krídlami ....
If flying were the language of man, soaring would be its poetry.
Soaring flight is the pursuit for energy. H.W. Grosse first pilot who flown 1000km FAI triangle

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Príspevok od užívateľa Kukulo » Pi, 27. Aug 2010, 10:36

V sektembry:

11.9. svajba - idem hrat pomedzi stoly, dobry kamarat sa zeni
18.9. svajba - idem popytat nevestu, aj vienok stat a hlavku snat, dalsi dobry kamarat sa zeni
25.9. garaz u Pala v BA

Voktober:
23.10. sused, dobry kamarat, sa sice nezeni ale ma 30.ku, idem bekat, hrat

Nehovorim ze sa podla toho mame riadit, len informujem. Viem ze idealne by bolo aby sme tam boli seci, ale ked to nepojnde, tak aspon vacsina. Keby to bolo toho 25.teho a nemohli by sme s Robo.m bo mame inu akcosku, stale budeme medzi svojimi a budeme sa tesit, takze nebudeme smutni ze sme nemohli tam ani tam. Horsie by bolo keby sme 25.teho nemohli ic vobec nikde.

Icozv
Brigádny generál
Dátum registrácie: St, 12. Mar 2008, 18:16

Príspevok od užívateľa Icozv » Pi, 27. Aug 2010, 11:01

No dobre, tak ja viem prist na oba dni od zaciatku az do konca a mozem aj Iva doviest ak bude chciet. No a uz zacinam setrit na vyhliadkovy let 8)
Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem

Hvosco
Divízny generál

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 27. Aug 2010, 11:05

ja som to hovoril. ani čert sa v jeho drístoch nevyzná. kašle na nás.
No, ale že chceš neveste vienok vziať... :shock: Veď to robí ženích (ak to už nespravil, smilník jeden) a nie družba :!: šak načo sa potom berú. a čo na to kukulica?
ano

Kukulo
Major
Dátum registrácie: Po, 27. Apr 2009, 12:35

Re: Prievidza 2010

Príspevok od užívateľa Kukulo » Pi, 27. Aug 2010, 11:19

Ja nebudem druzba... Starejsi budem... Co ja mam s vienkom... Utnem hlavku, ale ona asi aj tak nebude scet dat hlavku stat. A keby scela utnut hlavku, budem v Novom case v pondelek a v spravach v nedelu. Co ja mam s vienkom...

Hvosco
Divízny generál

Re: Prievidza 2010

Príspevok od užívateľa Hvosco » Pi, 27. Aug 2010, 11:26

starejší sopliak, čo pre vienok zelený kašle na kamarátov. a jak náhodú príješ do PD, tak ta s hardybalonom vyvezem hore a hodzím dole na lane
ano

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných