Nepřehrává DVD

Užívateľov profilový obrázok
papa
Čatár
Dátum registrácie: Št, 21. Okt 2010, 07:09

Re: Nepřehrává DVD

Príspevok od užívateľa papa » Pi, 07. Nov 2014, 08:54

takze sme sudruhovia dosli k zaveru ze vsetky komplikacie boli kvoli procaciku...pekne
dobra praca
Letka_13/Papa

veikso
Brigádny generál
Dátum registrácie: Ut, 18. Aug 2009, 20:24

Príspevok od užívateľa veikso » Pi, 07. Nov 2014, 09:03

Taky jsem došel k podobnému závěru. Nicméně děly se (doufám že ten minulý čas je správně) mezi šesti stěnami mého kejsu věci podivné a s procesorem nesouvisející. OK - na základní desce jsem mohl něco odpálit já šikula. Ale proč například klekl zdroj? A hard disk? A to všechno v krátkém časovém sledu?
Všichni zahynuli, jenom veikso se ztratil...

papa
Čatár

Príspevok od užívateľa papa » Pi, 07. Nov 2014, 09:15

ja si na zaklade svojich viacrocnych skusenosti myslim ze v tvojom pripade nastal cas jbania sa suciastok naraz
v niektorych pripadoch sa to nepottka nikdy,v niektorych len jedna vec a v tvojom...hm djbalo sa tam skoro vsetko
toto co pisem neni sranda,tak to chodi
veru
Letka_13/Papa

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Št, 20. Nov 2014, 12:14

Včera tři hodiny lítání a v pohodě.
Ale něco se přece nedaří. Problémy s externíma pohledama a výpisem hráčů v onlinu pomocí klávesy S se mi vrací. Nejdříve jsem myslel, že to způsobuje HW Monitor, kterým měřím teploty. Takže jsem ho vypnul a teploty neměřil. Včera to ale dělalo zase, takže jsem musel vypnout i Xfire a pak to šlo. Vypadá to, že mi asi šturm nesnese více zaponutých aplikací. Zbylo mi ještě aspoň TSko. Zatím...
Pak mě napadlo, když nikdo na TS nepřišel, že ho vypnu, a místo něho jsem znovu měřil teploty. A šlo to (maximum někde kolem 65°C). Takže fakt jenom jednu aplikaci navíc.
Edit: Kecám. Ještě mám zaplý TrackIR.
To ale není normální ne? Čím to může být? Nějaký problém win7? Na XP to nedělalo. Teď si nevybavuju, jestli jsem TrackIR po změně systému na win7 instaloval znovu, nebo běžel bez potíží. Mám ho totiž na druhém (starém) disku, stejně jako šturmovika.

papa
Čatár

Príspevok od užívateľa papa » Št, 20. Nov 2014, 13:07

hm...cekni ako to mas namapovane, stava sa mi ze il2 ma subor nastavenia dodrbany, povedzme ze plyn 70% sa javi ako napr. podvozok a podobne reinstaluj tir http://www.naturalpoint.com/trackir/06- ... nuals.html a dostavame sa k sw
antivirak a antispyware?
mozme skusit kuknut aj tv a ts ked budes chciet
Letka_13/Papa

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Št, 20. Nov 2014, 20:02

Antispyware tam měl něco spuštěné, tak jsem mu to vypnul. A pak ještě nějaký MSI Live update. Potom mi to dovolilo TrackIR, TSko i Xfire, ale už ne HW monitor. Když jsem vypnul Xfire, mohl jsem mít zaplý HW monitor. Jak jsem zapnul všechny čtyři, fungovalo to taky ale jenom do prvního Alt+Tab a pak už zase ne.
A nejde mi ve správci úloh nastavit spřažení na jádro u HW monitoru a TrakcIRu. TSko i Xfire jde.
Xfire mám určitě původní instalaci. Nainstaloval jsem i nějakou novou, ale ta se mi nelíbí, tak ji nepoužívám. Ani automaticky spuštěná není.
TSko jsem instaloval nově.
U TrackIRu si nejsem jistý. Asi ho zkusím přeinstalovat. (Edit: Tak CCleaner hlásí datum instalace TrackIRu 26.8.2014. Instalačka je ta samá jako v Tvojem odkazu - verze 5.2.2.Final)
Namapování kláves jsem procházel jako první. I jsem to namapovával znovu. Všechno je tak jak má být.

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » So, 22. Nov 2014, 15:26

Přeinstaloval jsem i Xfire, ale nic.

:arrow: Nicméně, všechny svá tvrzení o počtu spuštěných aplikací beru zpět. Problém dělá jen a pouze shození šturma na lištu. Potom mi to dělá ten binec, bez ohledu na to, co je a není spuštěné. U oflinu stačí dát refly, u onlinu je třeba se odpojit ze serveru a připojit znovu, aby všechno zase šlapalo tak jak má.
Takže to asi není bug, ale vlastnost win7. :idea:
Pro mě to znamená myslet na to a chovat se jinak, než jsem byl zvyklý u XP-ček. Už žádné pokukování na teploty mezi online polety, nebo sledování na Xfiru, kdo je právě na jiných serverech.
Ještě bych vás, kdo lítáte na sedmičkách, poprosil, jestli mi potvrdíte, že vám to dělá taky. Zkuste za letu shodit šturma alt+tabem na lištu a vrátit se zpátky do hry. Jestli vám pak půjdou externí pohledy (defaultně F2) a v onlinu i seznam hráčů (S).
Na AoE jsou externí pohledy samozřejmě jen na zemi. :wink:

veikso
Brigádny generál

Príspevok od užívateľa veikso » Po, 01. Dec 2014, 15:02

Teploty se při lítání drží kolem 65°C, takže tuhle operaci považuji za úspěšnou.
To nefungování kláves je taky vysvětleno (neshazovat šturma alt+tabem během hry), ale včera jsem zjistil, že mi do chatu nejde napsat znak "<". Píše se to přes alt a ve wordu to normálně jde. Ve šturmu v chatu mi to ale nefunguje. :?
Poradíte někdo, čím to je?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný